Simisso.com
Alışveriş Deneyimi

www.simisso.com kurulduğu günden itibaren online alışveriş deneyimini en basit ve hızlı hale getirmek için çalışmaktadır. Mail adresiniz yoksa cep telefonu numaranızla üyelik yapabilmektesiniz. Mevcut altyapımızda Üye veya Misafir olarak alışveriş yapılabilmektedir. Bu iki aşama arasında müşterilerimiz açısından bazı farklılıklar bulunmaktadır.

Üye olan müşterilerimiz, geçmiş siparişlerini izleyebilmekte, istedikleri zaman geçmiş veya güncel siparişlerinin kargo bilgilerine ulaşabilmektedirler. Üye olduğunuzda özel kampanya ve uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Eğer bültenlerimize izin verdiyseniz yenilik ve uygulamalardan da haftalık periyotlarda sizi haberdar ederiz. İstediğiniz zaman üye hesap seçeneklerinden bildirimlerinizin ayarlarını güncelleyebilirsiniz.

Misafir seçeneği ile işlem yapan müşterilerimiz ise, (herhangi bir bilginiz saklanmadığı için) geçmiş siparişlerine, kargo takip bilgilerine, sadece iletişim kanallarımızdan ve mail/sms bildirimlerinden ulaşabilirler.  Misafir müşterilerimiz yenilik ve uygulamalardan haberdar olmak için ayrıca bülten aboneliği yapabilirler ve istedikleri zaman bu abonelikten ayrılabilirler.

Üye / Misafir adımlarını ortadan kaldırmak adına teknolojik geliştirmeler yapmaktayız.

www.simisso.com  bünyesinde aradığınız ürünlere, mantıksal kategori sıralamasını takip ederek veya bilginiz dahilinde olan marka, model, ürün ismi, ürün kodu gibi net özellikleri site içi arama bölümüne yazarak ulaşabilirsiniz. Ürün detay sayfasında ürünle ilgili açıklama ve detay bilgileri inceleyerek varsa beden ve renk seçeneklerini belirleyerek (sistemin stok dahilinde müsaade ettiği adet kadar) sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde takibini sağlayabilmeniz için size mail ve sms ile kargo takibi yapabileceğiniz gönderi bilgisini iletiyoruz. Paketiniz size ulaşana kadar sizinle birlikte bizde takipte kalıyoruz.

Memnuniyetinizi ve ya alışveriş sırasında yaşadığınız problemleri bizimle paylaşmanız, geliştirdiğimiz alışveriş deneyimi politikalarımızda bize yol gösterecektir.

Almanya
Rusya
Yunanistan
Bulgaristan
Kosova
Sırbistan
İran
Irak
Kuveyt
Lübnan
Qatar
KKTC
Sepet (0)
Kategoriler