Yükleniyor
Ürün Kodu: 8691907246824
Barkod: {{ product_barcode }}
Marka: BERİVAN

Berivan Dikişsiz Yazma 90 ' lık 485

{{ price }} TL {{ discountPrice }} TL
{{ price }} TL
%{{ discountPercent }} İndirim Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

 

90 * 90 cm ebatındadır.

Tüylenmez.

Dikişsizdir. Poşetli olarak satılmaktadır.

Solma ve çekme yapmaz.

30 derecede yıkayınız.

Berivan Dikişsiz Yazma 485 90 ' lık ' yı en ucuz fiyatla mağazamız m ' dan temin edebilirsiniz.

 

Firmamızdan aldığınız ürünleri teslimat tarihini takip eden 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim almış olduğunuz kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Fakat anlaşmamızın bulunmadığı kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Ürün(ler)den kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür.

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış, yeniden satisi mumkun olmayan ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz www.simisso.com ‘un iade birimi tarafından incelendikten sonra sizlere geri bildirim yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 14 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait ücretin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir. Ancak  bankanız tarafından iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.simisso.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0850 888 08 55 Müşteri Destek Hizmetlerini arayabilir veya İletisim Bölümünden info@simisso.com dan E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

     DIKKAT EDILMESI GEREKEN HUSUSLAR

  - Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle bizlere gönderilmelidir.

  - Ürünlerin satış faturasıyla beraber gönderilmesi zorunludur. Faturasız olarak gönderilen ürünlerin iade ve değişimi yapılamamaktadır.

  - Kişisel iç giyim ürünlerinde (bikini,sütyen,külot,boxer ve benzeri) hijyen hususundan dolayı iade veya değişimi kesinlikle yapılmamaktadır.

  -Ev tekstil ürünleri, orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

  - Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi Adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

İade kargo masraflari kim ödeyecek?

İade & Değişim talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

2) İade ettiğim ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Kredi Kartı: İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredikartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir.

Havale & Kapıda Ödeme: İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, havale yolu ile banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iade tutarını hesabınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

3) Satın aldığım ürün(ler) için beden değişimi yapabilir miyim?

Beden/renk değişimi işlemi stoklarda bulunması dahilinde yapılabilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün varyasyonlarını ve istediğiniz bedenlerini ve renklerini stoklarda
kontrol etmesi için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

4)Satın aldığım ürün(ler) kusurlu ne yapmalıyım?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

5)Aldığım ürün hatalı veya yanlış geldiğinde ne yapmalıyım?

Firmamızdan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, yeniden satışı mümkün olan ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisindewww.simisso.com veya Müşteri Hizmetleri 0850 888 08 55  ile irtibata geçerek, kargo ücreti ödemeden iadesi mümkündür. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır. Ücret iadesi ve ödenen kargo ücreti siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır. (Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda ise sadece ürün bedeli iade edilir.)

6)Ürünü iade ettim ancak kargo takip numarasını hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım?

Kargo takip numarası, iade ürünü gönderdiğinizi belgelemek için gerekli olup kargoda herhangi bir sorun çıkması durumunda firmamızın sorgulama yapabilmesi için gerekmektedir. İade edilen ürünün takip numarasını hatırlamadığınız zaman kargo firmasıyla irtibata geçmelisiniz.

 

Almanya
Rusya
Yunanistan
Bulgaristan
Kosova
Sırbistan
İran
Irak
Kuveyt
Lübnan
Qatar
KKTC
Sepet (0)
Kategoriler