Simisso.com
İnsan Kaynakları

Simisso Tekstil E-Ticaret Ltd.Şti. ana kuruluşu olan Sevinç Tuhafiye ' nin 40 yıllık ticari tecrübesinin yanında Kurumsal Aile tecrübesinden de beslenmiştir. Aile fertlerimizin vasıf ve görevleri ne olursa olsun, fırsat eşitliği, kurum içi imkanlardan eşit oranda yararlanma, standartların üzerinde özlük hakları insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır. Ailemizin bayan üyelerine pozitif ayrımcılık geleneğimizdir.

Simisso Ailesi ' ne dahil olmak konusunda tüm talepleri olumlu veya olumsuz mutlaka cevaplandırmanın yanında, ailemize yakışır kriterleride istisnasız uygulama sistematiğimiz mevcuttur.

Tüm aile fertlerimiz görev tanımı ve hiyerarşik konumlandırmaya sahipdirler. Görev tanımlarını doğrudan veya dolaylı ilgilendiren eğitimlere katılmaları, sertifikasyon ve ehliyetlendirme destekleri istisnasız sağlanmaktadır.

Ahlak, özveri, sürekli gelişim tüm bireylerimizde aradığımız temel özelliktir. 

Simisso Ailesi ' ne katılmak ve gelişimine katkıda bulunmak gibi bir fikriniz mevcut ise lütfen bundan çekinmeyin. İletişim kanallarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Almanya
Rusya
Yunanistan
Bulgaristan
Kosova
Sırbistan
İran
Irak
Kuveyt
Lübnan
Qatar
KKTC
Sepet (0)
Kategoriler