Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir.

    Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz. 

Simisso

0850 888 08 55

 info@simisso.com

Kargo & Teslimat

Kargo & Teslimat

Kargo & Teslimat

Tüm Türkiye’ye kargo teslimatı yapmaktayız. Ancak şu an için KKTC ve yurtdışı teslimatımız bulunmamaktadır. Bu konuda Lojistik birimimiz çalışmalarına devam etmektedir.

PTT ve Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız. Bu anlaşmaları sizlere fayda sağlayacak şekilde geliştirmek için çaba harcıyoruz. Kargo şirketi seçme hakkı bizce e-ticaret müşterileri için olmazsa olmazlar arasındadır. 

Lojistik birimimiz prensip olarak saat 17:00 ye kadar verilen siparişi (Pazar ve Resmi Tatil günleri hariç) aynı gün kargoya vermektedir. Siparişinizin teslim süresini aslen kargo şirketi belirlemektedir. Bazı yerleşim birimlerinde kargo dağıtımı haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Bu tip uygulamaya tabii konumlarda teslimat süresi bu takvime bağlı olarak sonuçlandırılabilmektedir. Buna rağmen herhangi bir aksilik varsa tedbir alabilmek adına bizde sürekli gönderinizi kontrol etmekteyiz.

Siparişiniz içi gözükmeyen ambalaj malzemesi ve içeriği gözükmeyen fatura ile teslim edilmektedir. Bu sebeple siparişinizin kargo görevlisi tarafından bilinme ihtimali yoktur. Biz her ne kadar Gizlilik konusunda özen göstersek dahi, sizin için gizliliği aşırı önemli gönderilerinizde Adressiz Teslimat seçeneğimizi kullanınız.

Siparişiniz teslim edilirken kargo şirketi sizden kimlik vb bir belge istemektedir. Kriterler dahilinde aynı adreste başkasına da teslimat yapılabilmektedir. Eğer adreste kimse bulunamazsa kargonuzu şubeden almanız gerekecektir.

Ürünün ambalajında yırtılma, kısmide olsa açıklık veya deformasyon varsa lütfen paketi teslim almayınız. Ve en kısa sürede bize ulaşınız.

Unutmayın; BİLDİRMEZSENİZ BİLEMEYİZ, BİLEMEZSEK ÇÖZEMEYİZ.

Bir sorunla karşılaştığınızda burada size yardımcı olmak için bekleyen bir ekibimiz olduğunu unutmayın.

Simisso Mutlu Müşteri Hattı 

0 850 888 0 855

info@simisso.com

Whatsapp Sipariş