sadsad x
asdasd

Bonbon-Kristal.png (35 KB)Bonjour.png (43 KB) Calico.png (37 KB) Cotton-Luks.png (38 KB) Elit-Baby.png (40 KB) Hercai.png (39 KB)

Hoşgeldin-Soft.png (43 KB)Lolipop.png (41 KB) Lüks-Minnoş.png (44 KB) Paris.png (42 KB) pırlanta.png (42 KB) Spaghetti.png (42 KB)

Sport-Wool.png (40 KB)Süper-İnci.png (37 KB) Vals.png (44 KB)      

    

Sıralama seçin
Toplam 344 ürün görüntüleniyor.

NAKO EL ÖRGÜ İPLERİ

1962 yılında kurulan el örgü ipleri içinde klasikleşen bir marka olan Nako, el örgü iplerindeki kalitesi ile çokça rağbet görmektedir. Sitemizde Bonbon, Pırlanta, Süper İnci, Lüks Minnoş, Elit Baby modellerini tüm örgü işlerinizde kullanabilirsiniz.

NAKO ÖRGÜ İPİ ÇEŞİTLERİ

Nako Bonbon

Lif modellerinde en çok tercih edilen el örgü modeli olan Nako Bonbon %100 Akrilikten üretilmiştir. Ekonomik fiyatıyla hem cebinizin dostu hem de her türlü örgü işinizde kullanabileceğiniz bir el örgü ipi. Lif, battaniye, hırka, kazak, şal ve amigurumi oyuncaklarında da kullanabileceğiniz Bonbon, 100 gram ve yaklaşık 475 metredir. 3-3.5 numara şiş ya da 3.5 numaralı tığ ile örebilirsiniz. Her mevsimde kullanabileceğiniz, kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar örgü modellerini üretebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan lif modelleri, en çok örülen örgü modeli. Lif örenlerin özellikle arayıp, bulup satın aldığı Bonbon lif yapımı için en ideal el örgü iplerinden bir tanesi olmakla beraber sadece lif değil daha birçok örgü işinizde kullabilirsiniz. İnce bir ip olan Nako Bonbon’la örgü ören hanımlar genelde tığ ile örmeyi tercih ediyorlar.

Nako Pırlanta

Amigurumi, bluz, çanta, şal yapımında kullanılan Nako Pırlanta, tüylenme yapmıyor. %100 premium mikro akrilikten üretiliyor, yumak gramajı 100 gram, 4-5 numaralı şiş ve 2.5 numaralı tığ ile örebilirsiniz. Bu yünü de her mevsimde kullanabilirsiniz. Onlarca renk seçeneğiyle her ihtiyacınıza karşılık verecektir. Dilediğiniz her türlü iple amigurumi örebilirsiniz fakat Nako Pırlantayla amigurumu denemediyseniz, denemenizi öneririz. Anti pilling yani tüylenme yapmayan özel yapısı sayesinde amigurumi oyuncak tüylenme yapmaz, içeriğindeki mikro akrilik ise oyuncağın yumuşacık olmasını sağlar. Çok ince olmayan iplerle örmeniz gereken amigurumi oyuncak için Nako Pırlanta biçilmez bir kaftan!

Nako Süper İnci

Hırka, kazak, şal, ev tekstili, atkı, bere ve aksesuar yapımında kullanılabileceğiniz Süper İnci, %25 yün %75 premium akrilikten üretilen bu el örgü ipi 100 gram olarak satılıyor. 4-4.5 numaralı şiş ya da 2 numaralı tığ ile örülmesi öneriliyor. Sonbahar, kış ve ilkbahar mevsimlerinde kullanabilirsiniz. Nako Süper İnci ile kış mevsiminde sizi sıcacık tutan bir şal örebilirsiniz. Omuzlarınızı kapatacak genişlikte bir şal örebileceğiniz gibi boyunluk da örebilirsiniz. İçeriğindeki yün sizi sıcak tutarken premium akrilik ise kaşıntı yapmayacak, teninizi rahatsız etmeyecektir. Kış renkleri olan kahverengi, lacivert ve yeşil tonları şal ya da boyunluğunuza çok yakışacak! Şalınıza dilerseniz farklı renklerde kenar oyası örerek şalınızı hareketlendirebilirsiniz.

Nako Lüks Minnoş

Hırka, kazak, atkı, bere, patik, bebek odası tekstili, bebek battaniyesi modellerinde kullanılabilir. %65 premium akrilik %35 polyamidten üretilen Lüks Minnoş da 100 gram olarak satılıyor. Her mevsimde kullanabileceğiniz Lüks Minnoş tüylenme yapmadığı için bebek örgü modellerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Nako Elit Baby

Atkı, bere, kazak, bebek patik, bebek odası tekstili, bebek battaniyeleri ve bebek aksesuarlarında kullanabileceğiniz Elit Baby %100 premium anti pill akrilikten üretiliyor. 100 gramlık yumak olarak satılan Elit Baby, 3.5 numaralı şiş ve 4.5 numaralı tığ ile örülmesi öneriliyor. Sonbahar, kış ve ilkbahara uygun örgü işlerinizde kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde tercih edilen Nako Elit Baby ve Nako Lüks Minnoş el örgü ipleri bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyecek ve tahriş etmeyecektir. Patik, bebek kazağı, bebek yemeği, şapka, bere ve bebek zıbını örebilirsiniz. Örerken zamanın su gibi akacağı bebek örgü modellerinde, genelde bebek yemeği örülüyor. Yetmiş ilmek atılarak başlanan bebek yelek modelini dilediğiniz renklerdeki yumaklardan üretebilirsiniz. Örgüye yeni başlıyorsanız dahi bebek örgü modelleri sizleri zorlamayacaktır ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Nako Örgü İpi Fiyatları

Sitemizde Nako el örgü iplerini uygun fiyatlarıyla, kapıda ödeme veya güvenli ödeme sistemiyle temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.