Simisso.com
Ödeme Yöntemleri

www.simisso.com bünyesinde kredi kartı ile online ödeme ve ya kapıda nakit ödeme seçeneği kullanılmaktadır.

Müşteri Faydası politikamız gereği kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize daha fazla ödeme seçeneği sunmak istesek de maliyet ve prosedür arttırıcı unsurlardan kaynaklı olarak en ekonomik ve pratik iki yöntemi uygulamaktayız. 

Komisyon kesintilerini minimumda tutarak, müşteri lehine ürün fiyat ve maliyetlerini arttırmamak adına tek çekim kredi kartı ile ödeme yönteminden herhangi bir ücret almamaktayız.

Kredi kartı kullanmak istemeyen ve imkanı dahilinde olmayan müşterilerimiz için tesbit edebildiğimiz en düşük komisyonu uygulayan dağıtıcı kargo kuruluşu ile teslimatta nakit ödeme yöntemini alternatif olarak sunmaktayız. Bu ödeme yönteminde kargo şirketinin ödeme aracılığı işleminden dolayı uyguladığı komisyon 5 TL dir ve bu tutar kapıda nakit ödeme seçeneğinde siparişinize yansıtılmaktadır.

Sektörümüzde kullanılmakta olan Havale ile ödeme yöntemini Havale/EFT/ATM masraflarının müşteri aleyhine çok yüksek olması ve işlemin pratik olmaması sebebi ile kullanmamaktayız. 

Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini kargo şirketlerinin bu yöntemde aldığı müşteri aleyhine yüksek komisyonlar sebebi ile kullanmamaktayız.

Teknolojik ve Sosyal gelişmeler kapsamında Mobil, Sanal, Puan vb. tüm ödeme yöntemleri tarafımızdan sürekli olarak incelenmektedir. Müşteri faydası sağlayabildiğimiz tüm ödeme yöntemlerinide alternatif olarak size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Almanya
Rusya
Yunanistan
Bulgaristan
Kosova
Sırbistan
İran
Irak
Kuveyt
Lübnan
Qatar
KKTC
Sepet (0)
Kategoriler