sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 880 ürün görüntüleniyor.

Ören Bayan El Örgü İpleri

Günümüzde birçok kadın ve erkek el örgüsü yaparak kendine bir hobi ediniyor. Bu hobiye başlamadan önce kendilerine ve örmeyi düşündükleri materyallere uygun örgü ipi modelleri arıyorlar ve çeşitli markaları araştırıyorlar. Ören Bayan iplik konusunda yıllardır el işi yapmak isteyenlerin istek ve ihtiyaçlarına kaliteli ve rengarenk iplik çeşitleri ile hizmet ediyor.

El İşleri ve Devlerinden Ören Bayan iplik

Tuhafiye sektörünün yıllarca önde gelen isimleri arasında bulunmuş Ören Bayan iplik çeşitlerinin fazlalığı ile göz dolduruyor. Bu nedenle de el işleri yapmayı sevenler için ilk adreslerden biri. Örgü malzemeleri arasında en temel ürünlerden biri olan iplik çeşitleri farklı renk ve özelliklerde hobisini zenginleştirmek isteyenlere sunuluyor.

1945’te başladığı yolculuğuna 2008’de Ören Bayan markasıyla devam eden kurum, örgü malzemeleri konusunda sektördeki ihtiyacı karşılamış ve karşılamaya devam etmiştir. Birbirinden renkli ve desenli iplik çeşitleri ile hırka, çanta, bluz, aksesuar ve takı gibi ürünleri örmeye imkan tanır.

Ören Bayan El Örgü İpi Çeşitleri

El örgü ipi çeşitleri, yapısı ve kullanım alanlarının farklılığı gereği birbirinden daha farklı özelliklere sahiptir. Kimi örgü iplerinde %50 pamuk içerik, kimilerinde %100 akrilik gibi ya da %10 yün, %50 polyamid gibi farklı dokular bulunur ve bu dokular ihtiyaç duyulan örgü modeline göre seçilebilir.

Ören Bayan, farklı özellikteki örgü iplerini kategorize etmiştir. Her kategori farklı bir özelliğe sahiptir; Madame Cotton, Camilla, Star, Yumosh, Super Baby, Dora, Kristal ve Favori gibi Simisso’da bulabileceğiniz farklı Ören Bayan iplik serilerinden yararlanabilirsiniz.

Ören Bayan el örgü tipi çeşitleri yalnızca renk ya da doku farkı bulunmamaktadır. Tercihe göre farklı gramajlara sahip iplik çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. İsteğe göre 50 gram, 100 gram ya da 200 gram seçenekleri değerlendirilebilir.

İpliklerin, yumuşak ve sertliğine göre kullanım alanları da değişmekte. Bazı örgü ipi çeşitleri diğerlerinden daha yumuşak olabilir bu tarz örgü ipleri yumuşak ve esnek olması istenen materyallerde kullanılır. Yumuşak örgü iplerinin en çok kullanıldığı alan bebek ve çocuk kıyafetleridir.

Ören Bayan İplik Renkleri

Birbirinden farklı modellerde örgü materyaller yapmak isteyenler için rengarenk örgü ipleri bulunuyor. Her renkte ve desende bulunabilecek Ören Bayan İplik Renkleri aynı zamanda renklerin farklı tonlarını da kapsıyor.

Temel renklerin yanında daha niş renkleri de bulabileceğiniz geniş bir ürün skalası sunuyor Ören Bayan iplik kategorisi. Farklı zevklere de hitap eden bu kategoride dantel iplerinden simli iplere kadar çeşitli ipleri bulabilmek mümkün.

Maviden yeşile kırmızıdan kavun içine mordan beje her tondan renkleri içeren örgü iplik çeşitleri aynı zamanda ikili renkten oluşan ve örgü yaparken kendiliğinden desen veren renkleri de içeriyor. Böylece herhangi bir desen için çaba sarf etmeniz gerekmeden desenli ürünleri kendiliğinden renklendirilmiş örgü iplik çeşitleri yardımıyla edinebiliyorsunuz.

Her rengin açık ve koyu tonları ile rengarenk örgü çantalar, hırka ve yelekler, battaniyeler ve daha nicelerini yapabilir ve evinizi, emeklerinizle renklendirebilirsiniz. Yün iplikler, dantel iplik çeşitleri, akrilik iplikler ile birçok farklı ürünü çıkartabilirsiniz.

Ören Bayan Dantel İplik Fiyatları

İplik fiyatları sahip olduğu özelliklere, markasına, iplik yapısına ve iplik gramajına göre değişkenlik göstermektedir. Ören Bayan iplik fiyatları örgü yapmak isteyen herkesin ulaşabileceği şekildedir. Simisso’da uygun Ören Bayan iplik fiyatları ile sahip olabileceğiniz cıvıl cıvıl renklerde birçok iplik modeli bulunmaktadır. Geniş ürün skalası ile örgü ipi alışverişleriniz için Simisso’yu tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.