Yükleniyor
Ürün Kodu: 8150001024450
Barkod: {{ product_barcode }}
Marka: Yarnstyle

Yarnstyle Angelica El Örgü İpi 535

{{ price }} TL {{ discountPrice }} TL
{{ price }} TL
%{{ discountPercent }} İndirim Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Yarnstyle Angelica El Örgü İpi, her amaca uygun klasik bir iptir. Bol renk çeşidi ile ön plana çıkmaktadır. Sonbahar-Kış koleksiyonuna ait bir üründür. Atkı, kazak, bere, şal, yelek ve daha birçok örgüde kullanıma uygundur.

% 100 Akrilik ‘ den üretilmiştir. 100 gram ağırlığında, 280 metre uzunluğundadır. Üretici firma tarafından 5 numara şiş ile örülmesi tavsiye edilmektedir. Yarnsytle El Örgü İpi ile öreceğiniz yelek, hırka ve kazaklarda S beden için 3 adet, M beden için 4 adet ve L beden için 5 adet ip kullanmalısınız.

Ekranda gözüken renkler görseli incelediğiniz cihazınızın özellikleri ve bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına göre gerçek iplik rengi ile farklılık gösterebilir. Farklı üretim serilerine ait ürünler arasında renk farkı oluşabilmektedir. Bu ürünü örgünüzde ihtiyaç olan miktarı hesaplayarak, gerekirse 1 adet fazla temin etmeniz tavsiye edilir.

Yarnstyle Angelica El Örgü İpi ile ördüğünüz örgülerinizi elde yıkamanız önerilir. Çamaşır makinasında 30 derecede yıkayınız. Mümkünse sererek kurutunuz. Düşük ısı ile ütü yapılabilir. Örgülerinizi daha uzun süreli kullanmak için yıkama talimatına uymanız tavsiye edilir.

Marka sahibi firmanın ulusal çapta satılan bir ürünüdür. Üretim hataları dışında değişim ve iadesi yapılmamaktadır. Ürün görseli stüdyo ortamında hazırlanmıştır. Dijital ortamınıza göre %5 ila %10 arası ton farkı mümkündür. Ürünü renk kodunu dikkate alarak seçmeniz ve siparişinizi bu şekilde oluşturmanız gerekmektedir.
Almanya
Rusya
Yunanistan
Bulgaristan
Kosova
Sırbistan
İran
Irak
Kuveyt
Lübnan
Qatar
KKTC
Sepet (0)
Kategoriler