sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Alize Diva

İnce el örgü ipi grubundan olan Alize Diva, özellikle bahar ve yaz ayları için kullanılabilecek ip çeşitlerinin başında gelir. Uygun tığ ve şişi seçerek, her türlü tığ ve şiş örgüleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pürüzsüz ve yumuşak olmasıyla kolay örgü yapılabilen Alize Diva’ya Simisso aracılığı ile güvenli alışveriş imkanını kullanarak siz de ulaşabilirsiniz.

Alize Diva İp Çeşitleri

Alize, her türlü ip ihtiyacınızı karşılayabilecek birbirinden farklı özellikte serilere sahiptir. Cotton Gold, Puffy, Diva, Şekerim, Superlana gibi serileri ile öne çıkan Alize aynı zamanda bu serilerin de alt serilerini örgüseverlere sunmuştur. Alizze Diva da farklı özelliklere sahip alt serilere sahiptir. Alize Diva Plus ve Alize Diva Batik, bu serinin sevilen alt kategorileridir. Alize Diva Plus, kalınlık açısından Alize Diva’dan ayrılmaktadır. Alize Diva Plus “ince” kategorisine girerken, Alize Diva “çok ince” olarak sınıflandırılmıştır. Buna karşın Alize Diva Batik, renk kombinasyonları ile dikkat çeker. Tek bir ipte farklı renkleri görebileceğiniz yapısıyla örgü ürünlerinize kendiliğinden desen verir ve yaratıcılığınızı tamamlar. Tıpkı Alize Diva gibi Diva Batik de “çok ince” olarak sınıflandırılmıştır.

Alize Diva ile Neler Örülebilir?

İster ev tekstili ürünü isterseinz kışlık ve baharlık giyim ürünü örmeyi düşünün; Alize Diva tercih edebileceğiniz Alize el örgü ipleri arasında ilk sıralarda olabilir. Dilerseniz bu örgü ipi ile şal, hırka, yelek, bere, bebek ürünleri örebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için örgü aksesuarlar da örebilirsiniz; örgü çanta ve cüzdanlar, özellikle yaz ve bahar aylarında kullanışlı ve dikkat çekici olacaktır. Yalnızca bunlarla da sınırlı kalmanıza gerek yok. Ev tekstil ürünleri arasından tv battaniyeleri, kırlentleriniz için örgü kılıflar, istediğiniz yaşam alanında kullanabileceğiniz örgü kilimler de örebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak özellikle örgü işi yapmayı sevenlerin kimi zaman hobi kimi zaman zanaat haline getirdiği Amigurumi bebeklerini ve bu bebeklerin dekoratif malzemelerini örmek için de Alize Diva kullanabilirsiniz. Amigurumi bebeğinin kıyafet ve şapkası, çantası ve diğer aksesuarları için Alize Diva’nın ince yapısı oldukça uygundur ve işinizi kolaylaştıracaktır.

Alize Diva ile Hangi Tığ Kullanılır?

Tığ ve şiş numaraları, iplerin kalınlıklarına göre seçilmelidir. Eğer ki Alize Puffy gibi kalın bir ip kullanılıyorsa şiş kullanılabilir, tığ tercih edilmez. Ancak Alize Diva gibi Alize markasının ince iplerinden iri tercih ediliyorsa rahatlıkla tığ örgüsü yapılabilirken uygun numaradaki şişler de kullanılabilir. Alize Diva ile örgü örmek isteyenler özellikle 1-3 tığ ve 2.5-3.5 numara şiş kullanarak hayal ettiği örgü işini ortaya koyabilir.

Alize Diva Renk Çeşitleri

Alize’nin diğer tüm serileri gibi Diva, Diva Plus ve Diva Batik’te de renk çeşitliliği bir hayli fazladır. Amatör ve profesyonel olması fark etmeksizin örgü ile ilgilenen herkesin dikkatini çekecek geniş renk yelpazesi bulunmaktadır. Canlı renkler, soft tonlar, koyu ve tok renkleri rahatlıkla Alize diva serisi ve alt serilerinde bulabilirsiniz.

Alize Diva İplerin İçeriği Nedir?

Her örgü ipinin içeriği farklıdır; kimi örgü ipleri yün içerirken kimisi pamuk ve akrilik karışımı olabili.r Bazen bir ipin yalnızca mikrofiber akrilikten üretildiğini de görebiliriz. Alize Diva serisi ise %100 akrilik içerikten oluşmaktadır. Bu yönü ile özellikle Amigurumi bebekleri için tercih edilir. Pamuklanma ve gevşeme yapmayacağından uzun yıllar boyunca, yapılan bebekler yeni gibi kalacaktır. Akrilik ipliklerden üretilen ip çeşitleri, daha geç yıpranma payları olduğundan sıklıkla tercih edilir. Alize Diva hem incelik hem de içerik bakımından özellikle Amigurumi bebekleri için uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.