sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.

Erkek Atlet Modelleri

Erkekler için özel olarak üretilen iç giyim ürünleri arasında birbirinden farklı tarzlara hitap eden, çeşitli kesimlerde ve işlevde erkek atletler bulunmaktadır. Uzun ya da kısa kollu erkek atlet modellerinin yanında rambo kesim olarak bilinen askılı atletler de erkekler tarafından en çok tercih edilen atlet çeşitleri arasındadır. İç giyim markalarının farklı tarzlarda ürettiği erkek atlet çeşitlerini her yaştan erkek rahatlıkla kullanabilir.

Erkek Atlet Çeşitleri

Kış aylarında gömlek, triko ve kazakların altına soğuklardan korunmak için giyilebilecek erkek atletler, yaz aylarında şort ve pantolon kombinleri için tercih edilebilir. Erkek atletleri genellikle beyaz, siyah ya da gri gibi sık kullanılan renklerden üretilse de daha renkli ve canlı giyinmek isteyen erkekler için günlük kombinlerinde kullanabilecekleri farklı renklerde de atletler üretilmektedir. Erkek atletleri kullanım alanlarına göre gruplara ayrılır; iç giyim için kullanılan erkek fanilaları, spor giyim için özel olarak tasarlanan erkek atletleri ve günlük giyimde pamuklu yapısıyla tercih edilebilecek erkek atletleri bu kategoride yer alır.

Erkek fanilaları iç giyimde tercih edilir. Genellikle beyaz erkek atlet modelleri bu grubu oluşturur. Kumaşı fazla kalın olmayan, pamuklu yapısıyla koruma sağlayan erkek atlet çeşitleridir. Sporcu erkekler için özel olarak üretilen, farklı kumaş yapılarına sahip erkek spor atlet çeşitleri ise terlemeye karşı daha etkili, nefes alan yapılarıyla spor yaparken kullanmak için daha uygundur. Üstte ağırlık yapmayan erkek sporcu atletlerinin birçok farklı kesimle çeşitlendiği görülür. Bir de hem günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilecek hem de iç giyim ürünü olarak kullanılabilecek erkek atlet modelleri bulunmaktadır.

Pamuklu, likralı veya viskon olarak üretilebilecek erkek atlet modelleri kesimleri dolayısıyla birbirinden ayrılır. Bazı erkekler uzun kollu erkek atlet çeşitlerini kullanır, bazıları kısa kollu erkek atlet çeşitlerini tercih eder. Kullanıldığı mevsime göre uzun ya da kısa kollu atletler değişkenlik gösterir.

Siyah Erkek Atlet Çeşitleri

Erkek atletlerinin en çok çeşitlendiği nokta, renkleridir. Büyük çoğunlukla sade ve desensiz erkek atletler kullanılmaktayken tüm renkler arasında da bir hiyerarşi vardır. Beyaz ve siyah erkek atlet çeşitleri kesimleri ne kadar farklı olursa olsun tercih edilen renklerdir. Her kombinle rahatlıkla kullanılabilecek renklerin başında gelen siyah renk, erkeklerin kazak, hırka ve ceket içine giymek için tercih ettiği erkek atlet çeşididir. Kimi zaman kış aylarının kurtarıcı parçalarından biri haline gelen erkek atletler, uzun ya da kısa kollu olarak üretilmektedir.

Siyah erkek atletlerinin farklı tarzlara hitap eden desenli, desensiz, baskılı ya da baskısız modelleri bulunmaktadır. Baskılı atletler genellikle daha genç ve dinamik tarza sahip erkeklerin yaz aylarında tercih ettiği ürünlerdir. Klasik erkek modasını takip eden erkekler daha sade ve düz renk erkek atlet modellerini kullanabilir.

Beyaz Erkek Atlet Modelleri

En klasik atlet modellerinden biri beya erkek atlettir. Genellikle fanila olarak isimlendirilen beyaz erkek atletlerinin kumaş farklılıkları, kullanım alanlarını da belirler. Daha çok iç giyim ürünü olarak kullanılacak beyaz erkek fanila atlet modelleri ince pamuklu kumaştan üretilirken günlük kombinlerin tamamlayıcısı olarak gömlek ve hırka içine tercih edilebilecek beyaz atletler triko kumaştan üretilebilir.

Beyaz erkek atlet çeşitlerinde de desenli, desensiz, baskılı, baskısız ayrımı bulunmaktadır. Renkli baskıların oldukça revaçta olduğu yeni nesil erkek modasındaki bu değişim beyaz erkek atlet çeşitlerine de yansımıştır. Kısa ve uzun erkek atlet modelleri aynı zamanda farklı renklerde üretilir; bunlar arasında en çok kullanılan ürünlerden biri beyaz erkek atletlerdir. Kış aylarında atlet kullanmayı tercih eden birçok erkek bu rengi severek kullanır.

Uzun ve Kısa Kollu Erkek Atletler

Erkek atletleri genellikle rambo kesim ya da askılı olsa da kısa ve uzun kollu erkek atlet çeşitleri de tarza göre tercih edilebilir. Kış aylarında özellikle tercih edilen uzun kollu erkek atlet çeşitleri genellikle pamuklu kumaştan üretilir ve koruyuculuğu vardır. Kısa kollu erkek atletleri de kış aylarında tercih edilmektedir.

Aradığın Tarzda Erkek Atletler

Farklı tarzlara sahip her erkek kışın soğuktan korunmak ya da kış modasını tepeden tırnağa uyum içinde kombinlerinde yansıtmak için erkek atlet çeşitlerini kullanabilir. Spor yapan erkekler için rambo kesim, rahat kalıp ya da slip erkek atletleri revaçtayken günlük giyimde vücudu saran ve şık erkek atletleri tercih edilebilir. İster klasik ister yeni nesil erkek modasını takip eden tüm erkeklere uygun erkek atlet çeşitleri, farklı markalarca devamlı yenileniyor. Siz de Simisso’da en kaliteli erkek atlet çeşitlerini en uygun fiyatlarla bulabilir ve ihtiyacınızı kaliteli şekilde karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.