sadsad x
asdasd

alize-slider2.png (42 KB)adngora-gold.png (36 KB)alpacda.png (33 KB) andgora-gold-batik.png (39 KB) Angora-Readl-40.png (33 KB) angorda-gold-simli.png (39 KB) alize-slider (1).png (40 KB)

bella-omre-bdatik.png (28 KB)burcum-batidk.png (42 KB) burcum-kldasik.png (38 KB) Cotton-dGold-Hobby-New.png (26 KB)baby-bedst.png (39 KB) cotton-godld-hobby.png (34 KB) Cotton-Godld-Pratica.png (37 KB)

cotton-goldd.png (38 KB)diva-batik.png (38 KB) diva-plus.png (37 KB) divda.png (37 KB) extra.png (35 KB) happy-baby.png (35 KB)

happy-kids.png (38 KB)şekerim-bebe.png (37 KB) lenagold.png (41 KB)alize-slider.png (28 KB) puffy-colot.png (40 KB) puffy-more.png (22 KB)alize-slider1.png (40 KB) 

superlana-maxi.png (38 KB)süperlana-klasik.png (41 KB) süperlana-midi.png (41 KB) süperlana-tığ.png (35 KB) süperlana-zincir.png (41 KB) Softy-Plus.png (33 KB)şal-simö.png (40 KB)

Sıralama seçin
Toplam 150 ürün görüntüleniyor.

Alize El Örgü İpleri

Alize el örgü ipleri kategorimizde örmek istediğiniz tüm modellere göre iplik bulabilirsiniz. Alize el örgü iplerimizde onlarca çeşit ve yüzlerce renk bulunmaktadır. Farklı alanlarda da kullanılabilen Alize el örgü iplerinde yazlık ipler, bebek ipleri, klasik ipler, yelek ipleri, eldiven ipleri gibi türlerine göre de değişiklik göstermektedir.  Alize el örgü ipleriyle yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Bir yün ve bir tığ ile hayallerinizi dokuyabilirsiniz. 

Alize Örgü İpi Çeşitleri

Alize el örgü ipleri de kendi arasında kategorilerilere ayrılmıştır.  Sırasıyla, Puffy Fur, Puffy Fine Color, Puffy Fine, Softy Plus, Puffy Fine Ombre Batik, Angora Gold Ombre Batik, Softy Plus Ombre Batik, Superlana Midi Ombre Batiki, Superlana Midi Ombre Batik kategorilerinin yanı sıra ayrıca Alize Extra Life, Alize Cotton Gold Fine,  Alize Diva Plus, Alize Alpaca Tweed,  Alize Atlas, Alize Lanacoton, Alize Angora Real 40 Plus, Alize Nature Boulce ve Alize My Baby ürünleri bulunmaktadır. Bu örgü iplikleri ile farklı alanlarda örgü örebilir, örgüden süslemeler yapabilirsiniz. Örneğin Alize Puffy Fine Color modeli ile çok şık battaniyeler örebilirsiniz. 

Yoğun tempolarınızda günün sonunda stres atmak ve kafa dağıtmak isteyenler sizler de hobi olarak el örgüsü ile uğraşabilir hem zevkli vakit geçirebilir hemde kendinize güzel örgüler yapabilirsiniz. Eğer örgü yapmayı bilmiyorsanız internetten videolar izleyerek öğrenebilir yada bloğumuzdan yazılarımızı takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayfadan aradığın Alize ip modeline ulaşabilir ve zaman zaman yapılan kampanyaları takip edebilirsiniz.

Alize Örgü İpi Fiyatları

Sitemizde Alize el örgü iplerini uygun fiyatlarıyla, kapıda ödeme veya güvenli ödeme sistemiyle temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.