sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 416 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çorap Modelleri

Erkek modasının tamamlayıcılarından biri haline gelen çoraplar, farklı tarzlara hitap eden çeşitleriyle her erkeğin ihtiyacını karşılıyor… İşlevselliği ve tamamlayıcı renkleriyle günlük giyim ve klasik giyimin vazgeçilmez parçaları çorapların günümüzde erkekler için üretilmiş birçok farklı desen, renk ve kesimi bulunuyor. Erkek soket çoraplar, babet çorapları, klasik giyime uygun uzun soket çoraplar, kısa çoraplar ve kışlık erkek patik çoraplar erkeklerin tarzını tamamlıyor.

Erkek Çorap Modelleri

Yaz - kış fark etmeksizin kullandığımız çoraplar, erkek modasının çeşitlenmesiyle birbirinden farklı birçok modeli sunar oldu. Son dönemde erkeklere hitap eden klasik ayakkabıların revaçta hale gelmesiyle özellikle babet çorapları oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır. Tıpkı kadın çorap modelleri gibi, erkek çorap modelleri de farklı tarzlarda erkeklerin ihtiyacını karşılamaya yönelik üretilmektedir. Dilerseniz geniş seçenekleri bir arada bulabileceğiniz erkek çorap seti, kullanışlı ve tasarruflu bir alışveriş imkanı sunar. 3’lü, 5’li ya da daha fazla çorabın bir araya getirilerek oluşturulduğu birbiriyle uyumlu erkek çorap seti uzun süreli kullanımlar için idealdir.

Geleneksel erkek modasını takip eden erkekler için uzun ve düz renkli soket çorapları daha tercih edilebilirken son dönemde modanın en önemli parçası haline gelen desenli ve renkli erkek çorap çeşitleri daha genç ve dinamik bir tarza sahip birçok erkek tarafından kullanılmaya başlandı. Ancak her erkeğe hitap eden ve her kombine uyumuyla tam bir kurtarıcı olan siyah, beyaz, gri gibi temel renklerde erkek soket çoraplar büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Kesim farklılığı gibi kumaş ve ip farklılığı da bulunan çorapların geneli pamuklu üretilmekte, ayak sağlığınızı nefes alan kumaş yapısıyla korumanıza yardımcı olmaktadır. Eğer seçtiğiniz çorap çeşidi ayaklarınızı terletiyor ya da sıkıyorsa, sizlere rahatlık ve konfor sunmuyorsa, daha farklı çorap modelleri tercih etmelisiniz.

Birbirinden Farklı Desen Desen Erkek Çoraplar

Erkek çoraplarının kesimleri birbirinden farklılaştığı gibi istediğiniz her renkte ve farklı desenlerde erkek çorap modelleri bulmanız mümkün. Renkli erkek çorap çeşitleri her ne kadar moda haline gelse de klasikten şaşmayan tarz erkeklerin en çok tercih ettiği çorap modeli erkek beyaz çorap denilebilir. Kesimi ne olursa olsun günlük giyimde farklı desenlerde birçok çorap seçeneği bulunmaktadır.

Spor Giyim için Erkek Çorapları

Daha spor bir görünümü tercih eden erkeklerin seçtiği çoraplar genellikle düz renklerde ve kısa soket tarzında olmaktadır. Günlük giyimde rahatlığa önem veren ve çoğunlukla eşofman kullanan erkeklerin tercihleri genellikle erkek beyaz çorap çeşitlerinden yana olur. Babet çorabı gibi klasik giyim ve klasik ayakkabılara hitap eden çoraplardan çok; pantolon, eşofman ve şort altına giyilebilecek, uzun ya da kısa erkek spor çorap çeşitleri ya da farklı boylarda soket çoraplar tercih edilmektedir.

Yalnızca spor giyimi tercih eden değil aynı zamanda düzenli spor yapan erkekler için de çorap oldukça önemli ve işlevsel bir giyim ürünüdür. Dolayısıyla hem kombinlerine uyum sağlayacak hem de spor sırasında ayakları sıkmadan onlara rahatlık kazandıran erkek çorap çeşitleri tercih edilir. Bunun için uzun ya da kısa soket spor çoraplar tercih edilir. Desen ve renkleri ise erkeklerin zevkine göre oldukça çeşitlenmektredir. Son dönemde yazılı ve baskılı erkek çorap modelleri tercih edilir. Genellikle spor giyim için erkek çorapları beyaz ya da siyah gibi düz renk tercih edilmekte, bu tarz renk ve desenlerin olduğu setler tercih edilmektedir.

Takım Elbiseler için Erkek Çoraplar

Düğün, davet, toplantı ya da günlük şirket yaşamında çok dikkat çekmeyen ancak oldukça tamamlayıcı ve önemli olan giyim ürünü takım elbiseler altına giyilen çorap seçimleridir. Takım elbiseleriniz ne kadar şık olsa da altına seçeceğiniz çorap rengi ve deseni tarzınızı aniden değiştirebilir ya da uyumsuzluğuyla sizleri rahatsız edebilir.

Takım elbiselerin altına seçeceğiniz çorapların mutlaka takım elbisenizin ağırlığı ve ayakkabınızla uyumlu olması gerekir. Birçok erkek koyu renk takım elbise giydiğinde bunlar altına ya aynı renkte uzun erkek soket çorap giyer ya da klasik ayakkabılarının içinde görünmeyecek, bilekleri açıkta bırakan babet çoraplarını tercih eder. Her iki tercih de erkeklerin tarzına göre değişebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken kimi noktalar vardır. Günlük giyimde her ne kadar beyaz erkek çorap spor - şık bir duruşa sahip olsa da takım elbiselerin altına beyaz çorap giymek pek de tercih edilmeyen ya da renge göre değişkenlik gösteren bir seçenektir. Kremrengi ya da açık renklerin daha yoğun olduğu kombinleriniz için açık renk ya da renkli erkek çorap çeşitlerini tercih edebilir; koyu renkli kombinlerinizde bunlardan kaçınabilirsiniz.

Son yıllarda renkli erkek çorap modellerinin moda olmasıyla takım elbiseler altına renkli uzun soket çoraplar da tercih edilmektedir. Bunlar ton sür ton yapılarak kullanılabilir ya da zıt renklerin enerjisi kullanılabilir. Yeni nesil erkek modasında renklerin farklılığı oldukça sık kullanılmakta, takım elbise kombinleri de renkli çoraplarla hareketlenmektedir.

Her İhtiyaca Yönelik Çoraplar

Kullanım alanlarının farklılaşması, erkeklerin çorap seçimlerini de etkiler. Dolayısıyla yaşantımız ve tercihlerimiz çorap seçimlerimizde de etkilidir. Kombinleri daha doğru ve rahat tamamlayabilmek için farklı erkek çorap modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz… Simisso’da her ihtiyaca yönelik birçok erkek çorap seçeneğini bir arada bulabilir ve uygun fiyat fırsatından yararlanabilirsiniz! İster spor ister klasik giyim olsun her erkeğin ihtiyacını karşılayacak, kaliteli kumaşlar ve konfora sahip birçok erkek çorap seçeneği, tekli ve set halinde satılmasıyla Simisso’da sizleri bekliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.