sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kız Bebek Elbise Modelleri

Bebek elbise trendleri gün geçtikçe yenileniyor, değişiyor ve çeşitleniyor. Günümüzde en az yetişkin giyimi kadar önemli olan bebek giyim sektöründe birbirinden farklı desenler, çizgifilm karakterleri, cinsiyete uygun işlenmiş motifler ebeveynlerin gözüne çarpıyor. Bebeklerin ve ebeveynlerin dikkatini çekecek, rengarenk, kullanışlı ve şık bebek kıyafetleri üretilmekte. Kız bebekler için üretilen kıyafetler arasında ailelerin ev içinde ve ev dışında geçireceği özel günlerde en çok tercih ettikleri Bebek giyim ürünü kız bebek elbiseleri binbir çeşit modele sahip. Ürün çeşitliliği sayesinde aileler kızlarını istedikleri gibi giydirebiliyorlar! Cıvıl cıvıl kız çocukları bazen tatlı bir prenses, bazen annelerinin seçimleriyle onların küçük bir kopyası oluyor. Aksesuar, ayakkabı ve çorap gibi unsurlarla yapılacak kombinler kızınızın ilerde baktığı fotoğraflarına “anne beni ne güzel giydiriyormuşsun!” demesini sağlayacak; kızınızın geleceğine güzel anılar bırakabileceksiniz. İster gezmeye gidin, isterseniz ev rahatlığında kızlarınıza penye elbiseler giydirin, yazayları için en doğru seçeneklerden biri bebek elbise rahatlığını kızınıza yaşatmaktır!

Birbirinden Güzel Bebek Kıyafetleri

Ebeveynler için bebeklerine alışveriş yapmak her zaman çok keyfilidir. Bebek kıyafeti alışverişine çıkmak her ne kadar zevkliyse de çok fazla seçenek olması ebeveynleri kararsızlığa sürüklüyor. Her biri çok tatlı, her biri kızınıza çok yakışacak modeller arasından bebek elbise seçimi de bir hayli zor oluyor. Birbirinden renkli, fırfırlı, püsküllü, boncuklu ve incili bebek t-shirt seçenekleri, dantelli bebek elbiseleri, simli ve parıldayan bebek hırkaları arasından bebeğinize en uygun ve sizin de zevkinizi yansıtan bebek kıyafetlerini Simisso'da bulabilirsiniz! Yaz ve kış aylarında kız bebek sahibi ailelerin tercihleri farklılaşıyor. Kış aylarında bebeklerine kalın hırkalar, kışlık bebek zıbınları ve tulumları tercih edilirken yaz aylarında tüm kalın kıyafetler yerlerini bebek şort ve bebek t-shirt kombinlerine bırakıyor. Ancak, bazı aileler kızlarına alt üst takımları ayrı ayrı giydirmek yerine, bebek elbiselerini tercih etmektedir. Bebek t-shirt modelleri de çok çeşitli olsa da efil efil elbiseleri giydirmek ve kızlarını süslemek her ebeveynin hoşuna gidiyor. Yaz ayları için bebeklerinize çiçekli ve askılı, penye ya da ince kumaştan üretilmiş, onları terletmeyecek elbiselerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Bebeklerinize Çok Yakışacak: Bebek Elbise Modelleri

Kız bebek kıyafetleri arasında hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de kızınızın tam bir prenses gibi hissetmesini sağlayacak kız bebek elbiseleri ebeveynler tarafından oldukca tercih edilmektedir. Bebek elbise modelleri pembe, mavi, sarı, turuncu gibi birbirinden renkli ve cıvıl cıvıl renklerden üretilir. Ancak ebeveynler son yıllarda kendi zevklerine uygun çok daha soft tonlarda elbise modellerini tercih edebilirler. Askılı bebek elbiseleri, uzun kollu bebek elbiseleri, kısa kollu bebek elbiseleri, cepli ve cepsiz bebek elbiseleri, şık atmosferler için tasarlanmış özel bebek elbiseleri, günlük kullanım için tasarlanmış sevimli örgü bebek elbise modelleri ebeveynlerin tercihleri arasında yer alan elbise modelleridir denilebilir. Kızınızın en sevdiği çizgifilm ya da animasyon karakterinin, o filmde giydiği elbiseler; o karakterin resmi bulunan elbiseler Aileler zevklerine ve kızlarının ilgisine göre kız bebek elbise çeşitlerinden kendilerine en uygun olanı seçmeye çalışıyor. Bebek elbise ürünleri o kadar çeşitli ki bazen kızınızı, onun en sevdiği animasyon filminin baş karakteri gibi giydirebilir, bazen de en sevdiği renkle prensese dönüştürebilirsiniz. Bebel elbise tercihi her zaman yaz ayları ile sınırlı kalmıyor; kış aylarına özel kalın kumaşlardan üretilen, uzun kollu ve bebeğinizi soğuktan koruyacak şekilde tasarlanmış elbiselerle kızınızın her zaman sevimliliğini koruyabilirsiniz. Aileler tercihleri kış aylarında bebek elbiseleri altına kışlık taytlar ya da kilotlu çoraplar giydirmekten yana oluyor. Böylece hem bebeklerini soğuktan korumuş oluyor, hem de onları istedikleri gibi giydirebiliyorlar!

Kız Bebek Elbise Nasıl Seçilmelidir?

Bebek elbise modelleri birbirinden çeşitli olsa da kızınızın sağlığı için ona, ortamın sıcaklığına ve mevsime göre seçim yapmalısınız. Aslında bebek elbise seçiminde bazı noktalara dikkat ederseniz, hem istediğiniz gibi giydirebilir hem de kızınızın cilt sağlığını tehlikeye atmazsınız!

• Bebek elbiseleri için doğru kumaş seçimi çok önemlidir. Bebeğinizin cildine alerji yapmayacak pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz. Polyester seçimler hem onun cildine zararlı hem de yaz aylarında hava almayan kumaş yapısıyla bunaltıcıdır.

• Mevsimler değiştikçe bebek elbise seçiminiz de ona göre şekillensin. Bebeğinizin cildi yaz ve kış mevsiminde mutlaka hava almalıdır. Yazın kalın bir kumaştan bebek elbise seçimi, kızınızın rahatsız olmasına; yalnızca kış aylarında değil, yanlış kıyafet seçimi onların yaz aylarında hastalanmasına da neden olur.

• Bebeklerinizin boyuna göre doğru elbiseyi tercih etmelisiniz. Bazen ebeveynler, çocuklarının bir ürünü uzun süre kullanması için kendi yaşlarından daha büyüklere hitap eden boyuttaki kıyafetleri edinirler. Bebek elbiseleri eğer büyük tercih edilirse kızınızın üzerinde sabit kalmaz.

• Mevsimlik elbiselerin farklarına göre alışverişinizi ve kombinlerinizi şekillendirmelisiniz. Yazın isterseniz askılı bebek elbisesi ile bir bebek tişörtünü kombinleyerek kızınızı bahar aylarının ve mevsim geçişlerinin olumsuz etkilerinden koruyabilir; bebek terlik ve ince bebek hırkaları ile ciltlerinin nefes almasını sağlayabilirsiniz.

• Düğme, boncuk ya da üzerinde bulunan süs pullarının sağlamlaştırılması çok önemlidir. Mümkünse bebeğinizin yutabileceği materyaller içeren bebek elbise modelleri tercih edilmemelidir.

Bebek Elbise Fiyatları

Her gün daha farklı modellerin çıktığı bebek elbise kategorisinde bebek elbise fiyatları da değikenlik gösteriyor. Aileler, hem mevsime uygun hem de kaliteli kumaştan üretilmiş bebek elbise modelleri için arayışa girerken, hangi elbisenin en doğru karar olduğu konusunda zorlanıyorlar. Renk renk, çeşit çeşit, desen desen bebek elbise modelleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bebek elbiselerini Simisso’da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.