sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Yazma Modelleri ve Yazma Trendleri

Yazma, çizme pamuk türünden üretilmiş kumaşlardan oluşan, bazı tipi anadolu modifli bazı tipleride düz renklerden oluşan bir kadın örtü tipidir.  Yazmalar ince dokunan basmanın üzeri işlemeli yada işlemesiz olanına verilen bir isimdir.  Yazma günlük yada özel günlerde kadınların yada genç kızların kullandığı bir üründür. Eskiden 6 renk olarak ıhmlamur ağacından oluşturulan kalıplarda kök boya ile renklendirilerek yapılırdı. Günümüz teknolojisinde 12 renge kadar bilgisayar teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Günümüzde bir çok kişi kenarlarına oya işleyerek çeyiz sandıklarına koymaktadır.

Yazma alınırken bir çok farklı amaç için alınmaktadır. Kimi başörtüsü olarak kullanıyor, kimi yazmaları işleyip satıyor yada kullanırken kimi de bazı dekorlarında tercih ediyor. Yazmayı eğer işleyip çeyiz sandığınıza koymak istiyorsanız yada diğer durumlar için kullanmak istiyorsanız sizlere bu kategoride yüzlerce renk ve modelde ürün sunmaktayız. Birçok farklı düz yazma, desenli yazma, dikişli yazma ve içi boş yazma modelini bu kategoride bulabilirsiniz. Yazma işlemek istiyorsanız yada süslemek istiyorsanız eğer oya - dantel kategorimizde iplikleri bulabilir tığlar iğne - tığ - şiş kategorimizde eğer boncuk pul kullanmak istiyorsanız boncuk ve pul kategorimizde bulabilirsiniz.

Zaman zaman yaptığımız kampanyaların içerisinde yazma ürünleride bulunmaktadır. Sitemizi takipte kalarak yada sosyal medya hesaplarımızı takipte kalarak güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Yaptığımız kampanyaları sosyal medya hesaplarımızda da paylaşmaktayız. Yazma ile alakalı kampanyaları sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 908508880855

E-posta: bilgi@simisso.com - info@simisso.com

Adres Şabanoğlu mah., 1613. Sokak No:48, 55330 Tekkeköy/Samsun

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.