sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Berivan Düz Yazma Çeşitleri

Türkiye’de yazma kullanımı oldukça eski zamanlara dayanıyor. Özellikle geleneksel Türk kadın giyim sektöründe uzun yıllar en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan yazma modelleri günümüzde yine kadınların günlük kombinlerini rengarenk seçenekleri ile süslüyor ya da dini işlevini yerine getirmesi için kullanılıyor.

Birçok farklı marka renk renk ve desen desen ürettiği yazma modelleri ile farklı zevklere sahip kadınlara hitap ediyor. Yazma üreten birçok marka arasında Berivan yazma modelleri ise kalitesi ile dikkat çekiyor. Birbirinden renkli kombinlere ayrı bir hava katması ya da günlük kullanımda rahatlık sağlaması için tercih edilen uçları nakışsız, daha sonra tercihe göre işlenebilecek düz yazma modelleri de yer alıyor.

Tercihe göre hazır, kenarları oyalı olarak satın alınabilecek yazma çeşitlerinin çoğu aslında kenarları işlemden geçmemiş şekilde de satılıyor. Yazmaların kenarları düz satılmasının nedeni ise el işi yapmayı seven ve aksesuarları için emek göstermeyi seven kadınlara hitap etmek. Tüm yazma modellerinin kenarları isteğe bağlı olarak dantel ip çeşitleri kullanılarak süslenebiliyor. Süsleme sırasında yapılan oyalar ister pul ister boncuklarla süslenebiliyor.

Berivan Yazma Çeşitleri

Özellikle çeyiz kültürünün olmazsa olmazları arasında bulunan yazma modelleri, gelin ya da damadın çeyizine ailedeki kadın sayısı kadar konulabiliyor. Çeyizler hazırlanırken farklı desen ve renklerdeki yazma modelleri anneanneye, kız kardeşlere, teyzelere ya da halalara verilmek üzere çeyize konuluyor. Bu nedenle özellikle çeyiz hazırlığındaki gençler için düz ya da hazır işlenmiş yazmalar önem taşıyor.

Berivan yazma markası olarak tüm zevklere uygun temel ve spesifik renkleri ile çeyizlerin süslenmesine yardım ediyor. desenli ve desensiz yazma çeşitlerini bulabileceğiniz Berivan yazma çeşitlerinin kenarlarına dilediğiniz örneği kullanarak oya işleyebilirsiniz. İnce ve pamuklu yapısıyla kullanışlı yazmalardan olan, baştan kayma yapmayan Berivan yazma çeşitleri genç - yaşlı her kadın tarafından tercih edilebiliyor.

Berivan Pamuklu Yazma

Pamuklu ürünler hem sağlıklı hem de çok kullanışlı olmasıyla herkes tarafından tercih ediliyor. Berivan yazma modellerinin pamuklu yapıda olanları da tıpkı farklı yapıdaki yazma modelleri gibi kolayca işlenebiliyor. Hatta işlevsel olmasıyla en çok tercih edilen yazma modelleri arasında pamuklu yazmalar ilk sırada geliyor.

Pamuklu yazmalar özellikle baştan uzun süre kayma yapmaması nedeniyle tercih ediliyor. Pamuk içeriği ile hem sağlıklı olan hem de saçlarınıza tutunabilen yazmaları tercih edilme sebebi, sürekli düzeltmek zorunda kalınmaması.

Berivan Oyalık Yazma

Oya ve nakış yapmayı sevenlerin, yazma kenarlarına dantel ip çeşitleri ile hünerlerini sergileyerek farklı modeller işlemeyi arzulayanların denemek için yazma arayışlarına Berivan oyalık yazma modelleri cevap veriyor.

Oyalık yazmalar desenli ya da desensiz seçeneklerde bulunabiliyor ancak sadeliği ile dikkat çeken Berivan oyalık yazma çeşitleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Oyalık yazma modellerinde kullanılan dantel ip çeşitleri, yazmaya uyumlu olarak seçiliyor ancak renkli yazmalarda en çok tercih edilen ip renklerinin başında ekru ve beyaz geliyor. Ardından renklendirilmek istenen oyalar farklı renkte iplerle yapılan motif ve figürlerle ya da boncuk ve pullarla süslenebiliyor.

Hobi malzemelerinden biri olarak da sayılabilecek oyalık yazmalar işlenmesinin ardından isteğe göre aksesuar olarak kullanılırken kimi zaman ev dekorasyonunda masa üstü, tv ünitesi gibi çeşitli noktalarda dekoratif ürün olarak kullanılabiliyor. Giyim sektöründe de popüler olan yazmalar, fular yerine de kullanılabiliyor.

Berivan Marka Yazma Renkleri

Berivan yazma çeşitleri yalnızca standart renkleri içermiyor! Her zevke uygun farklı ve dikkat çekici renklerin bulunduğu Berivan yazma çeşitleri içinde karamel, saks mavisi, kiremit, bej, Sirke, Zümrüt gibi çarpıcı renkler de bulunuyor.

Berivan yazma renkleri canlı yapısıyla da cezbedici. Renk yoğunluğunun göz doldurduğu ve canlı tonlarıyla solgun renkli yazmalardan kolayca ayırt edilebilecek Berivan yazma modelleri kaliteli görünümü ile tercih ediliyor.

Berivan Yazma Fiyatları

Yazma fiyatları tercih edilen yazmanın kumaş türüne, boyutuna ya da hazır nakışlı veya düz yazma olmasına göre değişkenlik gösteriyor. Ancak her bir yazma modelini en uygun fiyatlarla bulmak mümkün. En çok tercih edilen tuhafiye ürünlerinden biri olan yazmaları Simisso’da uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Bütçe dostu Simisso ile Berivan düz yazma modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilmeniz mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.