sadsad x
asdasd

kizhirka.jpg (44 KB)erkekhirkayelek.jpg (35 KB)

Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bebek Hırka Yelek Modelleri

Bebekler de tıpkı yetişkinler gibi farklı havalarda farklı vücut tepkilerine sahip olabilir. Bir bebek bahar ayında üşüyebilir, hırka ve yeleğe ihtiyaç duyabilir. Ev dışında geçirilen zamanda alışılmıştan daha soğuk bir hava, bebeğinizin daha kalın giyinmesini gerektirebilir. Bu gibi durumlarda bebek giyiminin imkanları ebeveynlere yarar sağlar. Özellikle mevsim geçişlerinde henüz kendini koruyamayan bebeğin “doğru giyindiğinden” ebeveyn emin olmalıdır. Kış aylarında bebek botları, kalın tulumlar, bere ve atkılarla ev dışında korunan çocuk; bahar aylarında üşüse bile bu kadar kalın bir hazırlık yapmak gereksizdir. Bunun için bebek hırka ve yelekleri aslında bu boşlukları en güzel şekilde dolduran ürünlerdir. Özellikle kış mevsiminde kullanımı artan bebek hırka modelleri ve bebek yeleklerinin her mevsim için farklı özelliği bulunmaktadır. Örgüden kadifeye, trikodan penyeye geniş kumaş seçenekleriyle her atmosferde güvenle kullanabileceğiniz hırka ve yelek modelleri bulunmaktadır. Kışlıkları Kaldırıyoruz… Bebekler için üretilen mont ve yağmurluklar ile tüm kış boyunca çocuğunuzun tam korumasını soğuk havalarda sağlayabilirsiniz. İçi polar, yünlü, pamuklu modellerle üşümediğinden emin olmak istediğiniz biricik bebeğinizi, bahar aylarında bu kadar bunaltıcı giydirmenize gerek kalmaz. Artık her kıyafetin bir diğer sezon için üretilen versiyonları raflardadır. Bebek bere ve atkıları yerlerini ince penye bebek berelerine bırakır; atkılar rafa kalkar, bebek mont ve yağmurluklarının yerini bebek hırka ve yelekleri alır... Kışlık giyimde özellikle bebekler için sezonlar arası çeşitlilik ebeveynlerin işini kolaylaştırırken, bebeğin rahatsız olmayacak şekilde giyinmesini, dolayısıyla mutluluğunu sağlar. Bebek hırkaları kış ve sonbahar mevsimlerinde ev içinde giyilebilecek en pratik ürünlerinden biridir. Bebek yelek modellerini de bu noktada tercih edebilirsiniz; iki tercih arasındaki tek fark bebeğinizin kollarının açık kalıp kalmayacağıdır. Genellikle ebeveynler kışlık ve baharlık bebek tulumlarını tercih etseler de ek bir koruma sağlamak için tulum üzerine kolsuz yelekleri giydirebilirler. Bebek hırkaları da aynı şekilde soğuk bir mekanda bebeği daha iyi korumak üzere tasarlanmıştır. Hırkalar aslında kendi içlerinde birbirlerinden farklılaşır. Kış mevsimlerinde kalın yünlü hırkalar daha çok kullanılırken, yaz mevsimine yaklaştıkça bu hırkalar yerini penyelere bırakır. Hırka seçerken dikkat edilmesi gereken nokta ise hangi hırkayı ne zaman giydirmemiz gerektiği.

Kız Bebek Hırka Modelleri

Bribirinden farklı, bambaşka bir görünüme kapı açan kız bebek hırka ve yelek modellerinde tercihler arasında kaybolacağınız bir noktaya gelebilirsiniz. Kapişonlarından yaka biçimine kadar hatta düğme ve fermuar ayrımına kadar binbir çeşit hırka modeli bulunmaktadır. Özel tasarım hırkalar, prensesli hırkalar, bebeğinizin ilgisini çekebilecek yapıda tasarımlarla zevkinize göre hırka seçmekte çok zorlanabilirsiniz. Kız bebeklerin hırkaları genellikle dantellerle süslenmiş, fırfırları olan tasarımlardır. Farklı düğmeli, bazen bolero şeklinde, bazen sevimli panço hırkalar bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere giydirilebilecek hırkalar arasında yapısal bir farklılık bulunmaz. Bunun sebebi geniş kapsamlı bir alan olmasıdır. Fermuarlı hırka modeller, çıtçıtlı olanlar, düğmeli olanlar, yakalı ve yakasız olanlar ya da önden bağlamalı olanlar her iki cinsiyet için de en sık rastlanan modeller arasındadır. Kız bebek hırka modellerinde en çok tercih edilenler arasında kullanım kolaylığı açısından fermuarlı modeller, ebeveyn tercihlerinin ilk sıralarında bulunmaktadır. Belli başlı modeller şu şekilde sıralanabilir;

• Bolero hırkalar

• Panço modelleri

• Örgü hırka modelleri

• Kapişonlu hırkalar

• Fermuarlı hırkalar

• Çarpraz bağlamalı hırkalar

• Düğme ve çıtçıtlı modeller

Kız bebek hırkalarında dikkat edilmesi gereken nokta, bebeğinizin hırka üzerinde işlenmiş materyalleri yutmaması gerektiği. Bazı durumlarda boncuklu modeller hırka olarak kullanılabiliyor, haliyle bir tehlike arz ediyor. Bu gibi durumlarda her zaman ebeveyn gözetimi çok önemlidir. Ancak, boncuk ve yutulabilecek küçük maddeler bulunan modeller yerine oldukça sevimli bebek hırkalarından yana tercih yapabilirsiniz. Nakışlı, işlemeli, hayvan ve çiçek figürlü, ön kapama biçimi farklı olan rengarenk bebek hırkalarıyla eminiz kızınız çok güzel görünecektir!

Erkek Bebek Hırka Modelleri

Maviler, yeşiller, lacivertler, kahverengiler… Bebeğinizin cinsiyeti belli olduktan sonra odaya hakim olan renk mavi ve tonlarıysa sizi böyle alalım! Kışlık giyim yalnızca polarlı ve yünlü tulumlarla, patik ve berelerle bitmiyor... Her an lazım olabilecek, sizi de güvende hissettirecek ürünlerden biri de her mevsime uygun çeşidi olan erkek bebek hırka modelleri. Her renkte üretilen ve birbirinden yaratıcı desenlere sahip olan hırkaları bebeğinize giydirebilirsiniz. Hırka modellerinden çok kullanılan desenler arasında ayıcık motifleri, araba baskıları, mavi ve beyaz rengin kullanıldığı işlemeler gelmektedir. Erkek bebeğiniz için kolayca kullanabileceğiniz hırkalar yalnızca bunlarla da sınırlı kalmıyor. Renk renk, desen desen ve birbirinden çeşitli seçeneklerle aslında tamamen ebeveynlerin zevkine hitap eden ürünler üretiliyor. İster örgü bir hırka olsun isterse trikodan yapılmış bir hırka olsun işlevi her zaman aynı olan bu ürünün o kadar geniş bir kapsamı var ki oğlunuz için hırka almakta zorlanabilirsiniz. Bazı modellerden örnek verelim;

• Örgü modeller

• Takım armalı hırkalar

• Süperkahramanlı hırkalar

• Çizgifilm kahramanlarından esinlenilmiş modeller

Kız bebek hırkalarına göre nispeten daha sade olan hırka modelleri arasından seçim yaparken ebeveyn kendi zevkine göre alışveriş yapar. Oğlu için tuttuğu takımın giyim setlerini edinen anne ve babalar, hırka seçimlerini de bu yana kullanabilirler! Erkek bebek hırkalarında takım renkleri ve armalar ön plana çıkmaktadır. Arabalı modeller, geometrik desenler, hayvan postu şeklinde tasarlanmış hırkalarla her mevsim çocuğunuzu giydirebilecek bir de oğlunuzla eğlenebileceksiniz.

Kız Bebek Yelek Modelleri

Yelek ve hırka işlev olarak aynı, yapı olarak birbirinden farklıdır. Hırkalarda bulunan uzun kollar, yerini kolsuz modellere bırakır, yani yeleklere… Bebeğinizin vücut ısısına göre gerekli yerlerde gönül rahatlığıyla yelek giydirebilirsiniz. Bebek giyiminde mutlaka her ebeveynin ihtiyacına ve zevkine göre yelek modelleri bulunur. Burada biraz da belirleyici olan cinsiyet faktörüdür. İşlevsel olarak birbirinden ayrılmayan kız ve erkek yelek modellerinde kumaş kalitesi, mevsime uygunluğu ve ebeveynini zevki önemlidir. Kız bebek yelek modellerinin genelde örgü ve pembe renkli olduğu, unisex renklerin üzerine özenle bezenmiş işlemelere sahip olduğu görülür. Dikkat çekici ve bebeğinize sevimlilik katacak fırfırlı ve ponponlu modellerle onu süsleyebilirsiniz. Bazı kız bebek yelek modellerinin boyunları uzunken bazılarının yakaları bulunmamaktadır. Boyunluklu yelekler daha çok kış alarında tercih edilir. Bebek dış giyimi için kış aylarında içi dolgulu şişme yelekler, bahar ve yaz mevsimlerinde ise daha çok hava alan, doğal ve pamuklu ya da penye modeller tercih edilebilir. Kız bebeklerinin pembe ve tonlarıyla kaplı gardrobunda fuşya, sarı, turuncu gibi cıvıl cıvıl renkler de bulunmaktadır. Aynı zamanda bazı ebeveynler daha unisex modelleri tercih ederek bebekten bebeğe giydirilebilecek modelleri tercih etmektedir.

Erkek Bebek Yelek Modelleri

Yünlü ve koruyucu yapısıyla yelekler, ebeyenlerin tercihlerinden. Her mevsim kullanılabilecek bebek yelekleriyle sürekli alışverişe çıkmanıza da gerek kalmayacak. Birbirinden çeşitli Erkek bebek yelek modelleri ile oğlunuz öyle şirin görünecek ki şarşıracaksınız! Örgü yelek modelleri oldukça revaçtadır. Kız ve erkek çocuklarının farklı olmadan ebeyenler bu modellerden tercih ederler. Her iki arasındaki fark, modeller arasındaki renk ve desen farkıdır. İç dolgulu, örgülü ve fermuarlı olabilecek erkek bebek yelek modelleri, tıpkı kız bebeklerin kullanacağı gibi geniş kapsamıyla farklı zevklere hitap eder. Renk ve model çeşitliliğiyle birçok farklı erkek bebek yeleği bulabileceğiniz Simisso’ya göz atmadan bebeğinizin yeleğine karar vermeyin!

Bebek Hırka ve Yelek Fiyatları

Yaz ve kış sezonlarının farklı ihtiyaçlarına karşı iyice gelişen bebek giyim sektörü, beraberinde birçok farklı modeli ve geniş bir kıyafet skalasını getirdi. Bebek ev giyim ve dış giyimde belli başlı ürünler ebeveynlerin zevklerine göre birbirinden farklı modellerde olsa da aynı nitelikte ve ihtiyaç listesinde. Özellikle kış ve bahar aylarında bariz bir ihtiyaç olan bebek hırka ve yelek modelleriyle ebeveynler uygun fiyatlı güzel ürün arayışına girerler. Bebek hırka ve yelek fiyatları kumaş yapısı ve modelleriyle farklı bütçelere hitap eden şekilde düzenlenebilir. Ailenizin bütçesine en uygun ve kaliteli bebek hırka ve yelek modellerini Simisso’da bulabilirsiniz! Uygun fiyatlı giy- çıkar ürünleri bebek hırka ve yeleklerine göz atmak için Simisso’dan yararlanabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.