sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 796 ürün görüntüleniyor.
YABALI - Yabalı 3'lü Punch İğnesi Seti YBL-081 + Renk
SİMİSSO - Nakış Makası 13 cm + Renk
SİMİSSO - Kıvrık Uçlu Nakış Makası + Renk
YABALI - Yabalı Elastik Saplı Yün Tığı 3 mm + Renk
SİMİSSO - Çapa Desenli Düğme 5 Adet Bebe Mavi + Renk
SİMİSSO - Ahşap Çoban Düğme 5 Adet 3 cm | Fuşya + Renk
SİMİSSO - Deniz Kabuğu Figürlü Düğme 5 Adet Açık Mavi + Renk
SİMİSSO - Delikli Düğme Antrasit + Renk
SİMİSSO - Desenli Düğme | Fuşya + Renk
SİMİSSO - Desenli Düğme 5 Adet Model 1 | Sarı + Renk
SİMİSSO - Düğme 5 Adet 17 mm | Lila + Renk
SİMİSSO - Düğme 5 Adet 14 mm | Gül Kurusu + Renk
SİMİSSO - Desenli Düğme 5 Adet Model 7 | Mavi + Renk
SİMİSSO - El Figürlü Şeker Düğme 5 Adet + Renk
SULTAN - Elastik Saplı Motifli Tığ | Standart + Renk
SİMİSSO - Yıldız Figürlü Düğme 5 Adet Mor + Renk
SİMİSSO - Emzik Baskılı Ahşap Düğme 5 li | Mavi + Renk
 - Aslan Kabartmalı Metalize Çengelli İğne 5,5 cm 5'li + Renk
SİMİSSO - Kaplumbağa Baskılı Ahşap Düğme 5 li | Mavi + Renk
SİMİSSO - Kedi Baskılı Ahşap Düğme 5 li | Mavi + Renk
SİMİSSO - Kemik Figürlü Şeker Düğme 5 Adet + Renk
SİMİSSO - Kuş Baskılı Ahşap Düğme 5 li | Pembe + Renk
SİMİSSO - Köpek Baskılı Ahşap Düğme 5li | Mavi + Renk
SİMİSSO - Kelebek Baskılı Düğme 5 li | Mavi + Renk
SİMİSSO - Yıldız Figürlü Düğme 5 Adet Açık Mavi + Renk
SİMİSSO - Şeker Düğme 5 Adet + Renk
SİMİSSO - Lazer Desenli Kokonat Düğme 5'li Model 1 + Renk
SİMİSSO - Renkli Makas 12,5 cm + Renk
SULTAN - Sultan Demir Saplı Dantel Tığı 15 Cm | Standart + Renk
SULTAN - Sultan Burgulu Kazak Şişi | Standart + Renk
YABALI - Yabalı Büyük Boy Yorgan İğnesi + Renk
SULTAN - Renkli Amigurumi Sabitleme İğnesi | Standart + Renk
SİMİSSO - Makara Lastik İp | Vizon + Renk
SİMİSSO - Makara Lastik İp | Mavi + Renk
SİMİSSO - Makara Lastik İp | Koyu Gri + Renk
SİMİSSO - Makara Lastik İp | Kırmızı + Renk
SİMİSSO - Armut Çengelli İğne Altın 20 Adet + Renk
SİMİSSO - Armut Çengelli İğne 10 Adet Siyah + Renk
TEK-İŞ - Tek-iş Yassı Lastik 5 Cm Neon Yeşili + Renk
SİMİSSO - Armut Çengelli İğne Altın 10'lu + Renk
SİMİSSO - Armut Çengelli İğne 20 Adet Siyah + Renk
SİNGER - Singer Makine İğnesi No 16 + Renk
SİMİSSO - Ahşap Çoban Düğme 5 Adet 3 cm | Haki + Renk
SİMİSSO - Yıldız Figürlü Düğme 5 Adet Bej + Renk
SİMİSSO - Deniz Kabuğu Figürlü Düğme 5 Adet Beyaz + Renk
SİMİSSO - Etek Fermuarı Lila + Renk
SİMİSSO - Etek Fermuarı 20 cm Gri + Renk
SİMİSSO - Ahşap Çoban Düğme 5 Adet 3 cm | Turuncu + Renk
Nurge - Nurge Geçmeli Silikon Kasnak 20 cm Mavi + Renk
Nurge - Nurge Geçmeli Silikon Kasnak 20 cm Pembe + Renk
SİMİSSO - Ahşap Çoban Düğme 5 Adet 3 cm | Bej + Renk
SİMİSSO - Ahşap Çoban Düğme 5 Adet 3 cm | Açık Kahve + Renk
25 - Tek İş Yassı Lastik 3 Cm 158 | Sarı + Renk
AZİM - Azim Yassı Lastik 8 mm No:2 + Renk
ERCÜ - Plastik Yün İğnesi + Renk
ERCÜ - Silikon Saplı Tığ 15 Cm | Standart + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi (4,5 No) 750 + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi 5 No + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi (2 No) 743 + Renk
ERCÜ - Ercü Yün İğnesi 024 + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi (3 No) 753 + Renk
ERCÜ - Ercü Çorap Şişi (2.5 No) + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi (4 No) 750 + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi (2,5 No) 743 + Renk
ERCÜ - Ercü Uzun Tığ 25 cm 3,5 mm 484 + Renk
ERCÜ - Plastik Örgü Şişi 40 cm | Standart + Renk
ERCÜ - Ercü Uzun Tığ 25 cm 6 mm 329 + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi 6,5 No + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi 6 No + Renk
ERCÜ - Ercü Tığ Şişi 5 No + Renk
ERCÜ - Ercü Uzun Tığ 25 cm 3 mm 336 + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi 8 No + Renk
ERCÜ - Ercü Yün Şişi 7 No + Renk
ERCÜ - Ercü Küçük Oya Firketesi 673 + Renk
ERCÜ - Ercü Çorap Şişi (3 No) + Renk
ERCÜ - Ercü Uzun Tığ 25 cm 2 mm 350 + Renk

TUHAFİYE ÜRÜNLERİ VE TUHAFİYE MALZEMELERİ

İğne çeşitlerimakas çeşitleritığ çeşitlerifermuar çeşitleri, düğme çeşitleri, çorap ,ev giyim ve binlerce ürüne sahip olan sitemizde ihtiyacınız olan tüm tuhafiye malzemelerini uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Dikiş iğnesinin onlarca çeşidini bulabileceğiniz gibi, her amaca uygun onlarca makası, elinizin ergonomisine göre tasarlanmış yüzlerce tığ modellerini de bulabilirsiniz. Kasnak modellerinin çokluğuna şaşırabilirsiniz ama endişe etmeyin sitemizdeki filtrelemeyle dilediğiniz numaradaki kasnak modelini seçip satın alabilirsiniz. Farklı boyutlardaki lastik çeşitlerini de işiniz doğrultusunda ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı renk seçeneğiyle lastik kategorimizde de iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Dikiş İğneleri

Hayal gücünüzle ürettiğiniz yeni kıyafetinizin ya da işlediğiniz nakışın sonucu sizi mutlu edecektir. Tabii sonuca giden yolda kullandığınız ekipmanlarınız da hobi keyfinizi katlayacaktır. Yanlış yapılan tercihler sizi yorabilir hatta el emeğinizden soğutabilir. Böyle bir olumsuzluk yaşamamanız için sizlere küçük bir doğru dikiş iğnesi nasıl seçilmeli araştırması yaptık. Nakış işliyorsanız ya da kumaşınız esnek değilse dikiş iğnesi olarak adlandırılan iğneleri tercih etmelisiniz. İğne numaranızı da kumaşınıza uygun olarak tercih etmelisiniz. İpek ve şifon gibi ince kumaşlarda 9 numaralı dikiş iğnesini, poplin, krep ve viskon kumaşlarda 11 numaralı dikiş iğnesini, tok kumaşları yani kalın kumaşları 14 numaralı dikiş iğnesi ile dikmelisiniz. Yanlış dikiş iğnesi tercihi kumaşı zedeleyecek ve düzensiz dikiş ile işinizin estetiğini bozacaktır.

Makine İğnesi

Dikiş makinesi kullanıyorsanız sizler de biliyorsunuzdur ki, makine iğnesi bir makinenin en önemli parçasıdır. Dikeceğiniz kumaşa göre takacağınız makine iğnesi, sorunsuz bir şekilde projenizi bitirmenizi sağlar. Fakat yanlış tercih edilen makine iğnesi kumaşı zedeleyeceği gibi makinenizin aksanlarına da zarar verebilir.

Boncuk İğnesi

Tohum boncuk olarak da adlandırılan minik boncuklarla işlemeler yapıyorsanız dikiş veya nakış iğneleri yerine boncuk iğnelerini tercih etmelisiniz. Boncuk iğnesi kırık boncukları da size işletmeyecektir. Son derece zarif ve zor olan boncuk işlemeli hobiler için en az hobiniz kadar ince ve zarif boncuk iğnelerini kullanmak hobinize pratik bir kullanım sağlayacak.

Keçe İğnesi

Keçe işlemek sizin için bir hobiyse, hobinizi daha keyifli bir hale getirecek, güvenli kullanımıyla elinizi yaralamayacağınız bir iğne olan keçe iğnesini kullanmanızı öneririz. Yün keçenize şekil verirken asla zorlanmayacaksınız, ergonomik tasarımı ile eliniz yorulmayacaktır. İğneleri çerçeveleyen şeffaf plastik ise güvenli kullanım imkanı sağlıyor.

Etamin İğnesi

İlmek ilmek işleyeceğiniz etamininiz için tercih edeceğiniz etamin iğnesi diğer iğnelere nazaran sivri uçlu değil, küt uçludur. İp geçirme deliği etamin ipine göre tasarlanmıştır bu yüzden diğer iğnelere göre daha geniştir. İri gözenekli olan etamin kumaşları için üretilen etamin iğneleri normal iğnelere göre daha büyüktür, böylelikle etamin işlerken elinizden kayıp gitmez. Keten, jüt ve kenevir gibi tok kumaştan üretilen etamin kumaşları kalın pamuk iplerle işlenir, sık ve seyrek kanaviçe olarak iki farklı modelde üretilen etamin modellerini sitemizde bulunan küt uçlu etamin iğneleri ile işleyebilirsiniz.

Punch İğnesi

Sitemizde punch iğne seti olarak da bulabileceğiniz punch iğnesi, 3 boyutlu bir hobi olan punch işlerinde kullanılıyor. 3 boyutlu etkiyi vermek için delme iğnesi olarak da adlandırılan punch iğnesi, ipi kumaşa iter. Punch iğnesi diğer iğnelere göre daha büyüktür, eliniz daha kolay kavrar, metal ucuyla ipi kumaşa iter, iğnenin içinde ipliğin geçtiği bir mekanizma vardır. Delme iğnesi olarak da bilinmektedir. Punch iğnesi setini sitemizde bulabilirsiniz, 1 adet punch iğnesi, 2 farklı boyda yedek uç, 2 adet iğne geçiricisi ile 6 parçadan oluşmaktadır. Punch iğnesi ayarlanabilir böylelikle detaylı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Her türlü kumaş üzerinde kullanabileceğiniz punch iğne setini uygun fiyatıyla sitemizden güvenli ödeme sistemiyle temin edebilirsiniz. Çok tercih edilen iğne modellerinin yanı sıra sitemizde plastik yün iğnesi, tel kırma iğnesi, yorgan iğnesi, kurdele iğnesi, oya firketesi, çengelli iğne, iplik takma iğnesi, toplu iğne ve iğne setlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Tığ Modelleri

Tığ işi zahmetli fakat bir o kadar da keyiflidir, bu sebeple hanımlar tarafından tığ işi çok sıklıkla yapılır. Zincir çekerek başlanılan tığ işi modellerinde örme işlemi için tercih edilen tığın numarası büyük önem arz etmektedir. Zincir çekerek başlanılan tığ işi modellerinde trabzan oluşturularak devam edilir, sık iğne yapılarak devam edilir. Sitemizde Bereket, Ercü, Simisso, Sultan, Tulip ve Yabalı markalarının birçok numaradaki tığ modellerini bulabilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz, ergonomik tasarımına özen gösterdiğimiz tığ modellerini çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Yün tığları ve dantel tığları olarak ayrıldığı gibi şiş tığ modelleri de mevcut. Ergonomik tasarımlı tığ modelleri daha çok tercih edilirken, plastik saplı tığ modelleri de onlarca farklı renk ve numara seçenekleriyle çokça rağbet görüyor. Tercih ettiğiniz yünün modeline göre tığ seçimini yapmanız doğru olacaktır. Kaliteli metalden üretilen Ercü Metal Tığ’ın pürüzsüz kancası ilmek atmayı kolaylaştırır ve takılma yapmaz. Rahat bir tutuş sağlayan sap ile her türlü örgü işlerinizde kullanabilirsiniz. Yabalı plastik saplı dantel tığ, 14 cm uzunluğunda ve koruma kapaklıdır. Paslanmaz, sağlam ve hafiftir böylelikle her türlü ip modelini kolay örmenize yardımcı olur.

Makas Modelleri

Sitemizde satışa sunduğumuz makas modellerinden bahsetmek isteriz. En çok tercih edilen makas modellerinden olan Singer Patchwork Döner Makas ile kumaş, deri ve kağıt kesmek için idealdir. Döner makas sistemi birden çok katmanı aynı anda kesme kabiliyetine sahip ve kolay tutuş özelliğiyle büyük bir pratiklik sağlıyor. İnce işlerde kullanılan Singer Kıvrık Uçlu Nikel Nakış Makas modeli ise yine çok tercih edilen modellerden, keskin uçlarıyla ipinizi zedelemeden kesecektir. Farklı desenleriyle hobi sepetinize renk katacak! Simisso markalı katlanabilir gözlük makas ise çevirilerek açılabilir ve kapanabilir, paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar kullanabilirsiniz, portatif tasarımı sayesinde cepte de taşıyabilirsiniz. Anahtarlık olarak dahi kullanabilirsiniz! Simisso markalı kuğu makas modeli ise görselliği sebebiyle tercih ediliyor, kullananların favorisi oluyor. Dikiş ve nakışta kullanabileceğiniz kuğu makas tutuş kabiliyetiyle ergonomik bir kullanım sunuyor. Eğik tasarımıyla ulaşılması zor alanlara dahi kolayca erişebileceğiniz İnspira makas birden çok katman kesebiliyor. Golden Eagle Temizleme Makası nakış işlerinizde rahat kesim sunuyor, uygun fiyatıyla sitemizdebirçok farklı renk seçeneğini görüntüleyebilirsiniz. Sitemizde ofis makasından çocuk makasına, terzi makasından antika makasa kadar birçok makas modelini uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Fermuar

Sitemizde pantolon fermuarı, eşofman fermuarı ve gizli elbise fermuarı modelleri onlarca farklı renk seçeneğiyle 2 TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Fermuarınızı uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız, giysinizi ütülerken fermuarın üzerine bir şey örtmelisiniz, fermuar ütüyle temas ettiği takdirde fermuarın dişleri eriyebilir. Giysinizi yıkarken fermuarın kapalı olmasına özen gösteriniz, fermuar açık yıkarsanız fermuar elciği merdaneye takılabilir. Narin bir makine olarak adlandırılan fermuarınızı özenle kullanırsanız uzun ömürlü olarak giysinizde muhafaza edebilirsiniz.

Düğme

İlikleme işlevi gören düğme modelleri bazen süs olarak da kullanılabiliyor. Üzerinde emoji, çilek, bebek arabası, kalp, balık, papatya figürleri bulunan bebek düğme modelleri el emeğinize çok yakışacak. İhtiyacınız olan tüm tuhafiye malzemelerinizi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme sistemiyle sitemizden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 908508880855

E-posta: bilgi@simisso.com - info@simisso.com

Adres Şabanoğlu mah., 1613. Sokak No:48, 55330 Tekkeköy/Samsun

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.