sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Nako Pırlanta

Örgü işleri için kullanılan materyallerin her biri, bu işte profesyonelleşmiş markalar tarafından kullanıcılara sunulur. Örgü malzemelerinden biri olan yumaklar da her marka için farklı özelliklere sahiptir ve çeşitli ihtiyaçları karşılamak üzere satışa sunulur. Nako el örgü ipleri de örgü alanında yetkin ve örgü işiyle ilgilenen birçok kişinin tercih ettiği markalardan biridir. Nako’nun pırlanta serisini siz de Simisso güvencesi ile satın alabilir; evinizi ve dolabınızı birbirinden renkli örgü ürünlerle süsleyebilirsiniz.

Nako Pırlanta Çeşitleri

Kimi zaman örgü ipi markaları bir seri çıkardığında daha geniş bir kitlenin ihtiyacını karşılamak ve serilerini çeşitlendirmek için alt serileri çıkarır. Seriler birbirinden kalınlığa ve renklere göre farklılaşır. Nako el örgü iplerine bakıldığında tüm ürünlerin serilere ayrıldığı ancak Pırlanta serisinin alt gruplara ayrılmadan kendi içinde toplandığı görülür. Siz de Nako Pırlantanın tüm renklerini Simisso kalitesiyle bulabilirsiniz. Sevdiklerinize, kendinize, evinize öreceğiniz tüm ürünlerde Simisso yanınızda!

Nako Pırlanta Özellikleri ve Kullanım Alanları

Her iplik grubunun kullanım alanına ve amacına göre belirli bir kalınlığı vardır. Kimi ip yumakları çok kalın statüsündedir, kimi iplikler orta kalınlıktadır. Ayrıca neredeyse her markanın ince ve çok ince seçenekleri de bulunmaktadır. Nako Pırlanta, orta kalınlıkta bir ipliktir. Örgü işleri için orta kalınlıkta ipler yaygın olarak tercih edilir. Ne çok ince ne de çok kalın olduğundan bu ipleri örmek kolay ve alışılmıştır. Kullanım alanları da buna göre çeşitlenir. Nako Pırlanta serisini kullanarak bluz, şal, giyim ürünü ve aksesuarı örebilirsiniz. İçeriğinde %100 premium mikro akrilik bulunduğundan yaptığınız örgü işlerinde herhangi bir topaklanma, tüylenme yaşamazsınız. Sağlam yapısıyla dikkat çeken Nako Pırlanta ile amigurumi bebeği örebilir, dekoratif oyuncaklarınızı yıllarca saklayabilirsiniz. Aynı zamanda ev tekstil ürünü veya örgü dekorasyon ürünleri örebileceğiniz Pırlanta serisi her kullanıma uygundur. Bu yönüyle kombinlerinizi renklendirecek çanta ve bereler, eldiven ve atkılar ile renkli baharlık bluzlar örebilirsiniz. Ürün şiş ve tığ örgüsü yapmak için uygundur ancak her iki materyal için de numara seçimi önemlidir. 4-5 numara şiş ve 2.5 numara tığ ile örgü işi yapabilir ve yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Nako Pırlanta Renk Seçenekleri

Nako Pırlanta, geniş renk skalası ile çok çeşitlilik sunar. Aradığınız her renk yumağı bulabileceğiniz Simisso’da aynı zamanda Nako Pırlanta serisinin canlı, pastel ve koyu renklerini bulabilirsiniz. Her mevsim kullanıma uygun yapısıyla Nako Pırlanta serisinin renkleri bahar ve kış mevsimlerinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Renkleri birbirinden dikkat çekici ve standart renklerden farklı olan Nako Pırlanta çeşitleri, örgü işlerinizi renklendirmenize yardımcı olacaktır.

Nako Pırlanta İpin İçeriği Nedir?

Örgü işleriyle ilgilenen birçok kişinin en çok dikkat ettiği ve iplik seçerken de dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden biri de tabii ki iplik içeriğidir. Her iplik, farklı içeriğe sahiptir; kimi zaman pamuk karışımından oluşan iplikler kimi zaman yalnızca akrilik ipliklerden üretilmiş olabilir. Nako Pırlanta da akrilik bileşenin daha fazla olduğu bir ipliktir. Ürün %100 premium mikro akrilik içerikten oluşur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.