sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

İnci Modelleri

Tuhafiye ürünleri arasında kendi başına bile şık bir görüntü sunan inci çeşitleri hemen dikkat çekiyor. Özellikle örgü ve süslemeler için zarif görüntüsü ile oldukça sık tercih edilen inci çeşitleri boncuk seçenekleri arasında oldukça göz önüne çıkmaktadır.

İnci Boncuk Nedir?

Kimi zaman tülbent kenarlarına kimi zaman çeyizlik kumaşların üzerine kimi zaman da örülen giyim ürünlerinin süslemelerinde kullanılan inci boncuk, farklı renklere sahip olan, inci görünümünde iki tarafından ip geçirilmesi için delikleri bulunan bir tuhafiye ürünüdür. Boncuk çeşitleri arasında gösterilebilecek inci çeşitlerinin birçok farklı boyutu bulunmaktadır.

İnci Boncuk Ne İçin Kullanılır?

İnci boncuk çeşitleri örgü malzemeleri arasında yer alır. Aslında inci boncuk çeşitlerinin kullanım alanı bir hayli fazladır. Bunun sebebi ise inci boncuk çeşitlerinin yalnızca örgü malzemeleri değil aynı zamanda hobi malzemelerinin de arasında bulunmasıdır. Hobi olarak yapılan etamin işlemelerine, makrome süslerinin arasına, amigurumi bebeklerinin ve bebek eşyalarının süslenmesinde, kimi zaman kasnaklar ile yapılan duvar işlemelerinde, el işi olarak yapılan ev tekstil ürünlerinin süslenmesinde inci boncuk çeşitleri kullanılmaktadır.

Özellikle son dönemlerde kadın üst giyim ürünlerinin şık bir görünüm kazanması için inci boncuk çeşitleri farklı boyutlarda bu ürünlerin üzerine işlenmekte ve kıyafetler farklı bir görünüme kavuşturulmaktadır. Kot ceketlerin omuz ve kol detayları, kazakların yaka detayları, bluzların çeşitli kısımları renk renk inci boncuk çeşitleri ile süslenmektedir.

Yalnızca giyim ürünleri değil aynı zamanda ev tekstil ürünleri ve özellikle çeyizlik ürünlerin dikkat çekici bir görünüme sahip olmasını sağlayan inci boncuk çeşitleri nevresim takımlarının, tülbentlerin, kimi zaman ev dekorasyon ürünleri ve mobilyalarını süsleyen dantellerin zenginleştirilmesinde kullanılır. İşenildiği kumaşa ve modellere bir ağırlık katması ve olduklarından daha şık göstermesiyle inci boncuk çeşitleri oldukça tercih edilmektedir. Dolayısıyla inci boncuk çeşitleri hobi malzemeleri arasında sayılabilir iken aynı zamanda kadın giyim modasının da eşsiz bir parçasıdır.

Aynı zamanda inci boncuk çeşitlerinin kullanıldığı bir diğer alandan da kısaca bahsetmek gerekir çünkü bu alan en az kadın giyim sektörü kadar önemlidir. Kadınların olmazsa olmazlarından takı ve aksesuar sektöründe de inci boncuklar oldukça sık kullanılmaktadır. Özellikle el yapımı takıları için inci boncuk çeşitlerini tercih edenlerin sayısı bir hayli fazla. Son yılların modası haline gelen inci boncuk çeşitleri ile süslenmiş gösterişli taçlar da bunun en büyük göstergelerinden bir tanesi!

İnci Boncuk Fiyatları

Tuhafiye ürünleri arasında oldukça önemli bir yeri bulunan, kimi zaman giyim ürünlerini süslemede kimi zaman da ev tekstil ürünlerinin süslemeleri için tercih edilen inci boncuk fiyatları konusunda da her bütçenin rahatlıkla ulaşabileceği fiyatlandırmalara sahiptir.

İnci boncuk fiyatları; inci boncukların büyüklüğüne, adedine, rengine ve kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. En kaliteli inci boncuk çeşitlerine en uygun fiyatlarla Simisso’da ulaşabilir, isteğiniz ve ihtiyacınıza göre süslemeleriniz ile gös doldurabilirsiniz. Hızlı kargo ve güvenli alışveriş imkanı ile Simisso’nun en uygun fiyatlı inci boncuk çeşitleri en iyi kalitede hemen elinizde.

Birbirinden Farklı İnci Boncuk Çeşitleri Simisso'da

İnci boncuk çeşitleri kimi zaman mercan görünümünde, kimi zaman mat renklerde ya da parlak renk seçenekleri ile satışa sunulabilmektedir. Çoğunlukla gerçek inci görünümünde satılan inci boncuk çeşitlerinin daha farklı versiyonlarına sahip olmak isteyenler için Simisso’da birbirinden güzel ve fark yaratan inci boncuk çeşitlerini bulmak mümkün!

Yalnızca renk seçenekleri ile değil birbirinden farklı boyutları ile birçok farklı tasarıma imza atmanızı sağlayan inci boncuklar, aradığınız kalite ile Simisso’da… İster el yapımı takılarınız için tam bir inci görünümünde olanları tercih edin; isterseniz el işlerinizi süsleyecek ve kolaylıkla işlenebilecek delikli inci boncuk modellerini almak isteyin, renk renk ve çeşit çeşit inci boncuk çeşitleri Simisso’da sizleri bekliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.