sadsad x
asdasd
Xml Bayilik Hakkında

Değerli ziyaretçilerimiz şirketimiz xml bayilik vermektedir. Verdiğimiz xml bayiliğinin şartları ve koşulları aşağıda belirtilen şekildedir. Eğer detaylı bilgi istiyorsanız bizi 0532 626 53 31 telefon numarasını arayabilirsiniz. bayi@simisso.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz yaklaşık 25.000 çeşit iç giyim, ev tekstili, tuhafiye ve giyim kategorilerinde hizmet vermektedir. Ürünlerimizin tamamı kendi depolarımızda bulunmaktadır ve saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün sevkiyatı sağlanmaktadır. Biz Ptt Kargo, Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile gönderim sağlamaktayız. Eğer anlaşmalı farklı bir kargo firmanız mevcut ise şirketimize yönlendirmenizi yapmanız gerekmektedir.

İki farklı tip bayiliğimiz mevcuttur. Bunlardan bir tanesi xml bayilik, diğeri ise toptan bayiliktir. İkisininde kar marjları birbirinden farklıdır. Xml bayilerinde herhangi bir stok almasına gerek yoktur ve ürünleri direk depomuzdan sevkedebilir. Toptan bayilikte ise alacağı ürünün adetli olarak tarafımızdan çeker ve belirlediği yere gönderim sağlanır. 

Xml bayilik trafik bedelleri yüksek olduğu için herkes tarafından belirli bir ücretle sunulmaktadır. Ancak biz belirli dönem xml bayilerimizden herhangibir bedel talep etmemekteyiz. Ancak bu sürekli olarak bu şekilde kalacak anlamını taşımamaktadır. 

Xml Bayilik Şartlarımız;

* Xml Bayi olabilmeniz için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. 

* Ürünleri tarafımızdan kredi kartı ile almanız gerekmektedir. 

* Çok olası durum olmasa da olaki müşteriye giden defolu ürünün yeni gönderim kargosu tarafımızca karşılanmaktadır. 

* Paketi bozulmuş, ürün deforme olmuş, yıkanmış yada herhangi bir işlem görmüş ürünlerin iadesini almamaktayız.

* Ürün iadelerinde eğer kargo ücreti tarafımıza yansıdı ise iade kargo bedeli tarafınızdan kesilerek bedel tarafınıza gönderilir. 

* Xml yıllık ücreti yoktur. Şuanda trafik masraflarını biz karşılıyoruz. Ancak ileride trafik çok yoğun olursa yada xml bayiliğinin suistimal edildiğini saptarsak bu tüm bayilere yıllık bir bedel çıkmasına neden olur. 

* Xml ürünlerinde Tesettür kategorisinde bulunan ürünler dahil değildir. Şuanlık dahil olmayacaktır. Dahil olacağı zaman xml bayilerimize bu e-postat yoluyla bilgilendirilecektir.

* Xml linklerinşi kategori kategori olarak  vermekteyiz. İster 1 kategoriyi isterseniz verdiğimiz tüm kategorileri sisteminize yada pazaryerlerine ekleyebilirsiniz.

* Xml bayilerinde kendi kargo anlaşması ile gönderim sağlanır. Eğer bir anlaşmanız mevcut değilse bizden kargo bedeli satın alarak bizim kargomuz ile gönderim sağlayabilirsiniz. İade durumlarında yukarıda belirtilen şartlar geçerlidir.

* Kargolar %95 oranda aynı gün kargolanır. Nadirde olsa ertesi gün kargoya da ürün kalmaktadır.

İletişim Bilgileri

Telefon: 908508880855

E-posta: bilgi@simisso.com - info@simisso.com

Adres Şabanoğlu mah., 1613. Sokak No:48, 55330 Tekkeköy/Samsun

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.