sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 324 ürün görüntüleniyor.

Düz Yazma Modelleri

Yazma denilince ilk akla gelen beyaz olanı oluyor genelde. Kültürümüzde özel bir yere sahip olan beyaz yazma, kim bilir belki sizi bir anıya belki de sıcacık bir sevgiye götürür. Desenli yazma modelleri gibi modası olmayan Düz Yazmalar yıllarca kullanabileceğiniz örtülerdir. Tabii yıllarca kullanmak için satın aldığınız Yazmanın kalitesini göz önünde bulundurmalı, sitemizden %100 Pamuktan üretilen

Düz Yazma Modellerinden satın alabilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda satın alabileceğiniz birçok çeşit Yazmayı dilediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Saç aksesuarı, toka, fular ya da şal olarak da kullanabileceğiniz yazmalar kullanım kolaylığı açısından rahatlık sağlıyor. Düz Yazmalarımız işlenmek için harika bir seçim!
Desenli veya Düz, yazmaların kenarına yapılan oya asla bitmeyek el sanatlarımızdan birisi. Sıra oya halinde işlenen yazmalar hem çeyizlik hem gündelik olarak kullanılıyor.

Yazmanıza yapmak istediğiniz oya gereçlerinin hepsini sitemizden temin edebileceğiniz gibi, fikir edinmek adına blogumuzu okuyabilir, Youtube videolarımıza göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.