sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 137 ürün görüntüleniyor.

Kaşmir Marka Düz Yazma Çeşitleri

Yazma modelleri ve başörtüleriyle adından söz ettiren bir marka olan Kaşmir, her zevke sahip kadına hitap ediyor. Yazma modelleri özellikle modanın renklenmesi be tek düzelikten çıkmasıyla oldukça farklılaşmış durumda. Yalnızca hazır satılan yazmalar değil, oyalık yazmalar da el işi yapmayı sevenler için satılıyor ve her bir yazma birbirinden çok daha farklı modellere sahip oluyor.

Tabii ki el işi yapmayı sevenler için düz yazma modellerinin kenarıni işlemek çok daha keyifli ve özgün. Bu nedenle kaşmir yazma modellerinde de en çok tercih edilen yazmalar düz kenarlı yazmalar.

Kaşmir Düz Renk Yazma

Kaşmir dikişsiz düz renk yazma modelleri hem dokusu hem de kalitesiyle oldukça tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Özellikle zengin bir oya örneğini yazma kenarlarına işlemek, yazmasını rengarenk boncuk çeşitleri ile süslemek isteyenlerin ilk tercihi oldukça sade ve düz renk bir yazma edinmekten yana oluyor.

Düz renk yazmalar, sade ve şık duruşlarıyla birbirinden farklı alanlarda kullanılabiliyor. Dileyen düz renk yazma uçlarını yeteneğine ve zevkine uygun olarak işliyor, dileyen yalnızca uçlarından uygun renkte iplerle geçerek daha modern ve sade bir görünümde bunları kullanabiliyor.

Kaşmir düz renk yazmalar yalnızca kadın aksesuarı olarak kullanılmıyor; geleneksel çiçekli yazma çeşitlerinden çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olan düz renk yazma çeşitleri ev aksesuarı ya da giyim sektöründe fular yerine de kullanılabiliyor.

Kaşmir Yazma Modelleri

Kaşmir yazma modelleri arasında yalnızca düz renk yazmalar bulunmuyor. Aynı zamanda birbirinden çok farklı desenlere sahip, birbirinden ayrı kesimlere hitap eden yazmaları da Kaşmir yazmaları arasında bulmak mümkün.

Pamuklu yazmalar olduğu gibi Kaşmir yazma çeşitlerinin arasında farklı ipliklerden örülmüş ve dokusu daha farklı olan yazmalar da bulunuyor. Farklı ipliklerden yapılmış yazmalar olsa da bunlar arasında yine en çok tercih edilen modelleri arasında pamuklu yazmalar geliyor. Hem terletmeyen yapısı hem de kolay kullanımıyla yazma modelleri arasında yine pamuklu yazmalar geliyor.

Kayma yapmayan kumaşlarıyla birlikte ince dokulu kumaşlarından bazıları başta kayma yapabiliyor. Bu gibi durumlarda yazmalarınızı çengelli iğneler yardımıyla tutturabilirsiniz. Ancak bunu yaparken ince uçlu bir çengelli iğne seçmelisiniz. Aksi halde yazmanız zarar görebilir.

Kaşmir Yazma Renkleri

Rengarenk kombinlerin üzerine ister şal ister fular olarak alabileceğiniz, kenarına işlediğiniz süslü oyalar ile emeğinizi her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Kaşmir yazma modelleri aynı zamanda geniş renk seçeneği ile her kombinin bir parçası olabilmeyi başarıyor.

Rengarenk yazma çeşitlerinin yanında aynı zamanda daha soft ve koyu renkli yazma çeşitleri de Kaşmir yazma koleksiyonunun bir parçası. Bunların her biri Kaşmir’in geniş kitlelere ulaşabilmesine imkan veriyor.

Haki yeşillerden fuşyalara, zümrüt renklerinden mavilere, hardal renk tonlarından pembelere geniş bir skalada dikişsiz düz renk yazma çeşitlerini Simisso’da bulabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.