sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Singer Makas

Bugüne kadar adından söz ettiren dikiş makineleriyle bildiğimiz Singer makas çeşitleriyle de kaliteli örgü sürecini ayağınıza getiriyor. Hobinizi en güzel şekilde yerine getirebilmek için makasa ihtiyaç duyduğunuz gibi günlük hayatta da birçok konuda iyi bir makasın yardımı gerekiyor.

Farklı kullanım alanları için üretilmiş özel makasları kullanmak bu size özellikle yardım edecek ve en iyi verimi alabilmenizi sağlayacaktır. Bunun sebebi ise basit işlemler için her tür makasın kullanılması normaldir ancak ince ve detaylı bir işçilik gerektiren işlemler için mutlaka kullanılacak makasın o işlem için üretilmiş olması gerekir.

Özellikle kumaş kesiminde kullanılan ve terzi makaslarını kullanmak, kumaşın kolay ve daha kaliteli kesilmesi için büyük önem taşımakta. Aslında kumaş kesim makaslarının her biri farklı özellikte ve farklı isimlere sahiptir. Terzi makası, biçki makası, nakış makası, sürfile makası, deri makası gibi birçok farklı makas çeşidi bulunmaktadır.

Singer Makas Seti

Kalitesiyle öne çıkan Singer makas çeşitleri farklı boyutlarda tek tek ya da set halinde satılıyorken bulmak mümkün. Eğer farklı boyutlarda makaslara ihtiyacınız varsa bu setleri tek seferde alarak her birini ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Singer makas setleri ile ihtiyaçlarınızı giderebilir ve hobinizi kesintisiz devam ettirebilirsiniz.

Singer makas seti içerisinden çıkan makasların her biri farklı yapıya ve büyüklüğe sahiptir. Böylece her türlü dikiş nakış işleminiz için tek bir set satın alarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Singer Dikiş Makasları

Dikiş makasları, farklı yapıları ile kırtasiyelerde satılan makaslardan daha farklı bir görünüme sahiptir. Dikiş makasları diğer makaslardan sağlamlığı ve keskinliği ile ayrılır. Dikiş makasları diğer makaslara oranla daha uzun ve kumaş kesiminde kullanıldığı için çok daha kuvvetlidir

.

Singer Makas Çeşitleri

Singer makas çeşitleri her alanda ihtiyacı karşılamak için kullanılabilir. Özellikle dikiş makasları ile ön plana çıkan Singer, kesim dikim işlemini profesyonelce yapan herkesten hobi olarak nakış - dikiş işleri ile uğraşanlara kadar geniş bir kitleye hitap edebilir. Singer makas çeşitleri, standart kağıt makaslarından daha dayanıklıdır. Her biri farklı özelliklere ve yapıya sahip singer makasları bu nedenle farklı bir fiyatlandırmaya sahiptir ancak bir defa alındığında uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Singer makas çeşitlerinin kimisi geniş saplı, kimisi daha dar saplıdır. Yapılacak işleme göre biçimleri değişen singer makas modellerinin aynı zamanda nerede kullanılacağı da tasarıma etki eder. Bu nedenle Singer makas modellerinde farklı tasarımlara rastlamak mümkündür.

Singer Makine İğneleri

Singer dikiş makineleri hem profesyonel anlamda dikiş nakışla ilgilenenler hem de hobi olarak evde dikiş yapmak isteyenlere hitap eden birçok farklı modele sahiptir. Hem ev tipi için hem de sanayi tipi makineler için kullanılan iğneler farklılaşmakta, ancak temel amaç aynı kalmaktadır. Dikiş makinelerine takılan ve genelde set halinde satılan uygun iğneler yardımıyla kumaşları şekillendirmek gayet kolaydır.

Her bir dikiş makinesi için kullanılan iğne tipi farklı olabileceği gibi makinelerde dikilen kumaşın yapısına göre kullanılması gereken iğne özellikleri farklılaşmaktadır. Her kumaş için tek bir iğne kullanılmaz. Bazı kumaşlar diğerlerinden daha kalın, bazıları daha hassas olduğu için kumaşın üzerinde göze batmayacak deliklerin olmaması ve dikişlerin sağlam olması için kullanılan iğneler de kumaşa ve makine özelliklerine göre seçilmektedir.

Singer dikiş makinesi iğneleri, kumaş özelliklerine göre isimlendirilmektedir. Numaralı singer dikiş makine iğneleri arasında kanatlı iğneler, jarse iğnesi, overlok iğnesi, standart iğneler, karışık nakış iğneleri, kapitone iğnesi blistexler içinde satılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.