sadsad x
asdasd

erkekyagmurluk.jpg (45 KB)kizyagmurluk.jpg (41 KB)

Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Bebek Mont Yağmurluk Modelleri

Cıvıl cıvıl, rahat ve rengarenk yaz aylarının sonunda, yavaş yavaş sonbahar ve kış aylarına yaklaşıldığında yazlıklar dolabın yukarılarına kaldırılır, kışlıklar ise artık daha ulaşılabilir yerlere konulur. Anne ve babalar, çocuklarının hastalanmadan ve sıcak bir kış geçirebilmeleri için mağazalara giderek onlara uygun bir mont arayışına girişir. Bu noktada, okul öncesi dönemi çocukları olan ve bebek sahibi olan aileler de bebek giyim mağazalarına giderek çocukları için uygun, kaliteli ve onları soğuklardan koruyacak mont ve yağmurluklar aramaya başlarlar.

Düzenli aralıklarla yağmurların yağdığı, ancak kalın kışlık montlar giymek için henüz vaktin gelmediği sonbahar havalarında ise bebek kazaklarının üzerine anne ve babalar bebek yağmurluk modelleri aramaya başlarlar. Bebek mont ve bebek yağmurluk modelleri, havalar tekrar ısınıncaya dek bebekleri soğuktan korumaya yardımcı olur.

Bebek Mont Modelleri

Kış aylarının bebek dış giyim ürünlerinin en vazgeçilmez parçalarından olan bebek mont modelleri binbir çeşit seçeneğiyle bebeklerin hizmetindeyken, her çeşit modele sahip olması hangi modeli seçecekleri konusunda ebeveynlerin akıllarını karıştırıyor. Hem kız hem de erkek bebekler için birbirinden güzel modellere sahip bebek montları, ister kumaş, ister şişme seçenekleri ve daha fazlasıyla hem rengarenk bir kış sunuyor hem de çeşitli kombinlerle bebeklerin ev dışında da ısınmalarını sağlıyor!

Bebek Mont Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Bebeklerinize mont alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli kriterler bulunmaktadır. Bebek mont ve yağmurluk seçimlerinde bu kriterlere dikkat etmek, bebeklerniziin soğuk günlerde bu mont ve yağmurluklardan iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayarak hasta olmasını engeller; sizler için de verdiğiniz paranın iyi kalitede ve hak eden bir modele gittiğinin göstergesidir.

Peki bebek mont seçiminde neler dikkat edilmelidir?

● Alacağınız ve aradığınız bebek montu özelliklerini ilk aşamada doğru belirlemelisiniz. Yani, sonbaharlık mı arıyorsunuz yoksa kalın bir kışlık mı karar vermelisiniz.

● Bebeklerinizin yaşına uygun seçimler yapın.

● Bebek montlarında çocuklarınızın da zevkini önemseyin. Sevmediği bir montu giydirmek oldukça zor olacaktır.

● Çocuklarınızın vücuduna uygun bebek mont modellerini seçmeye özen gösterin.

● Rahatlık ve konfor oldukça önemli. Aldığınız bebek montunun kesimi bebeklerinizin hareketleri için rahat olmalıdır.

Bebek mont seçimlerinde bu temel kriterlere dikkat ettiğiniz zaman geriye istek ve ihtiyaçlarınıza göre bir bebek montu seçmek kalıyor! Daha sonra mutlu kışlarda bebeklerinizle ev dışında hastalık ve soğuklardan korkmadan gezebilirsiniz.

Erkek Bebek Mont Modelleri

Erkek bebek mont modelleri birbirinden farklı seçeneklerle farklı zevklere sahip her ebeveyninin beğenisine sunuluyor ve bebeğine uygun erkek bebek mont modellerinden en kaliteli olanı seçmeye çalışan ebeveynler en sonunda bebeklerinin mutlu bir kış geçirmesi için gerekli olan erkek bebek mont modelini buluyor.

Erkek bebek mont modellerinin her biri diğerinden farklı özelliklere sahip olabiliyor. Bazısı kumaş yapıdayken, bazen polyester iç ve dışa sahip şişme bebek montları görebiliyorsunuz. Bazen kapişonlu modeller önünüze çıkıyor, bazen de bebek bere modelleri ile kullanabileceğiniz kapişonsuz modelleri. Her ihtimalde de bebeklerinize uygun ve onları soğuktan koruyacaklarına inandığınız erkek bebek mont modelleri arasından seçim yaparsanız huzurlu bir kış geçirme imkanını yakalarsınız!

Kız Bebek Mont Modelleri

Kız bebek mont modelleri de tıpkı erkek bebek mont modelleri kadar çeşitli ve koruyucu. Yetişkin kadın giyimden ilham alan çizgilerle çocuklaştırılmış bir görüntüye sahip olan kız bebek mont modelleri arasından anne ve babalar istediği kız bebek mont modelini tercih edebilir.

Kız bebek mont modelleri öyle çeşitli ki saymakla bitmez! Ancak temel kız bebek mont modelleri tıpkı erkek bebeklerdeki gibidir. Kapişonlu ve kapişonsuz süslü ceket modeller, şişme montlar, kapitone kumaşlardan yapılmış montlar, kumaş seçenekler ve çok daha fazlası kız bebek mont modellerini oluşturmaktadır.

Bebek Mont Fiyatları

Kış aylarının gelişi birçok ebeveyn için ikiye hatta üçe katlanan sorumluluklar demektir. Bunun nedeni, soğuk kış aylarında henüz bünyeleri oldukça zayıf olan bebeklerin kış aylarında hasta olup hastalanmayacağı düşüncesidir. Dolayısıyla, anne ve babalar bebeklerinin hasta olmaması ve dış giyim eksiklikleri yaşanmaması adına bebek mont fiyatları hakkında araştırma yapmaya başlarlar. Ancak bebek mont fiyatları seçtiğiniz montun kalitesine, kumaşına, su geçirmezlik gibi özelliklere sahip olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Bir ebeveynin bebek mont modellerinden beklediği ne varsa, bebek mont fiyatları üzerinde etkili olan kriterler de bunlardır. Bundan dolayı, ebeveynler her zaman en yüksek kalitede ancak en uygun bebek mont fiyatları ile satılan bebek mont çeşitlerini ararlar.

Bebek Yağmurluk Modelleri

Sonbahar aylarında birbirinden güzel bebek yağmurluk modelleri ebeveynlerin ilgisini çekerken bebeklerin de hastalıklardan uzak kalmalarını sağlıyor. Bebek yağmurluk modelleri arasından her ebeveyn kendi zevkine uygun modelleri bulabiliyor çünkü ürün yelpazesi o kadar geniş.

Bebek yağmurluk modelleri, farklı kesimler, uzunluk ve genişlikler ve kumaş türlerine göre çeşitleniyor. Dolayısıyla standart bir yağmurluk tipinden bahsetmek de çok mümkün görünmüyor.

Bebek Yağmurluk Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Bebek yağmurluk seçiminde dikkat edilecek kriterler hemen hemen bebek mont seçiminde dikkat edilemsi gerekn kriterlerle aynıdır. Yalnızca eklemeliyiz ki, bebek mont modelleri için su geçirmezlik özelliği olmazsa olmaz bir durum değildir ancak bir bebek yağmurluk modelinden en bekleyeceğiniz normal kriter, suyu bebeklerinize ulaştırmamasıdır.Altına bebek botu tercih edilmelidir.

Erkek Bebek Yağmurluk Modelleri

Erkek bebek yağmurluk modelleri, bebeklerinizin sonbahar havalarında üşümeden ve keyifle oynaması için tasarlanmış; onları uygun kazaklar ve kalın pantolonlarla giydirdiğinizde soğuktan koruyabilme özelliğine sahip, onlar için rüzgarı kesen ve tercihen su tutmaz olması gereken ürünlerdendir.

Erkek bebek yağmurluk modelleri her anne ve babanın beğeni ve ihtiyaçlarına cevap veren modellere sahiptir. Ebeveynler, bunlar arasından seçim yapabilirler. Erkek bebek yağmurluk modelleri genellikle koyu renklerde olabilse de renkli kıyafetleri tercih eden ebeveynler için birbirnden güzel canlı renkleri de bulunmaktadır.

Kız Bebek Yağmurluk Modelleri

Kız bebek yağmurluk modelleri yetişkinleri bile kıskandıracak güzellikte çeşitleri bulunan bebek giyim ürünleridir. Sonbahar günlerinde kızınızın sweatshirtleri ya da kazakları ya da elbiseleri üzerine giydireceğiniz kız bebek yağmurluk modelleri ile birbirinden keyifli sonbahar günleri geçirebilirsiniz.

Hem erkek bebek yağmurluk modelleri hem de kız bebek yağmurluk modelleri için dikkat etmeniz gereken en önemli kriter bebeklerinize uygunluğu ve su geçirmeyen özellikte olmasıdır. Soğuk havalarda ıslanıp yeniden kuruyan bebeğiniz mutlaka hasta olacak ve huzursuz olacaktır.

Bebek Yağmurluk Fiyatları Ne Kadar?

Bebek yağmurluk fiyatları, anne ve babaların bir yağmurluktan ne beklediğine göre değişir. Bebek yağmurluklarının kalitesine, modeline, tasarımına, özelliklerine göre bebek yağmurluk fiyatları da değişkenlik gösterir. Ebeveynler, bebek yağmurluk modelleri arasından en kaliteli yağmurlukları bulmaya çalışırken, onlar için kalite ve tasarım kadar önemli olan bir diğer kriter de fiyat ve performansın birbirini karşılamasıdır. Bebeklerine en kaliteli bebek yağmurluk modellerini arayan ebeveynler için Simisso olarak en uygun bebek yağmurluk fiyatları ile en yüksek kaliteyi sunuyoruz! Eğer siz de kış günlerinde çocuklarınızı rüzgar ve yağmurdan en iyi biçimde korumak istiyorsanız en iyi bebek yağmurluk modelleri, en iyi bebek yağmurluk fiyatları ile Simisso’da sizleri bekliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.