sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Anne Bebek Bakım Çantası Modelleri

Bebeklerini heyecanla bekleyen ve onları en güzel şekilde büyütmek isteyen ailelerin bebekleri için çıktıkları alışverişlerde listelerinin en başında gelen ürünlerden biri olarak anne bebek bakım çantası, bebeklerinin ilk aylarında ailelere özellikle oldukça yardımcı olan destekleyici ürünlerdendir.

Bebek bakım çantası, bebeğinizle ev dışına yaptığınız tüm geziler boyunca size fayda sağlayacaktır. Bebeğinizi güvenle yanınızda götürebilir ve herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olan bebek bakım çantası seti ile bebeğinize gerekli olan tüm malzemelere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yalnızca bebeğinizin kullanabileceği ürünleri değil, günlük yaşantınızda sizin için de önemli olan birçok kişisel eşyayı bu çantanın içine yerleştirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Anne Bebek Bakım Çantası Çeşitleri

Anne bebek sırt çantaları ile her zaman yanınızda taşıyacağınız ve bebeğinizin ihtiyacı olan tüm malzemelere rahatlıkla ulaşabileceğiniz anne bebek bakım çantası çeşitlerinden her biri farklı özelliklere sahiptir. İhtiyacınıza ve zevkinize göre isterseniz sırt çantası isterseniz postacı çantası şeklinde olan anne bebek bakım çantası modellerini kullanabilirsiniz.

Anne bebek bakım çantası hangi tasarımda olursa olsun her annenin sahip olması gereken en önemli bebek bakım unsurlarından biridir. Anneler, özellikle ilk aylarda yanlarında birden çok malzemeyi ve bebek giyim ürününü aynı anda taşımak zorunda olabilir. Bebek bakım çantaları bu noktada iyi organize edilmiş gözleri ve bebeğiniz için en gerekli malzemelerden biri olan alt değiştirme matı bulunmasıyla annelerin kurtarıcısı niteliğindedir.

Annelerin hayatına ilk defa doğumun hemen öncesinde hastaneye yatarken hazırlanmalarıyla giren anne bebek bakım çantası, bebeğiniz güvenle büyüsün ve siz de huzursuzlanmayın diye o büyüyene kadar yanınızda bulunmalıdır. İhtiyacınızı karşılayacak boyutlarda bir anne bebek bakım çantası ile ister bebek bakım sırt çantası modelinde isterseniz farklı çeşitleri tercih ederek bu durumu çözebilirsiniz. Anne bebek bakım çantaları, kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir.

● Günlük anne bebek bakım çantaları

● Bavul tipi anne bebek bakım çantaları

● Postacı tipi anne bebek bakım çantaları

● Sırt çantası şeklinde anne bebek bakım çantaları

● Bebek bakım çantası seti

Şeklinde her modelin büyük, orta ve küçük boyunu ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Ebeveynler genellikle seyahatlerde daha kapsamlı olan anne bebek sırt çantası modelleri ya da bebek bakım çantası seti tercihleri yaparak kendilerini ve bebeklerini güvene alırlar. Bebekleriniz için acil bir ihtiyacınız olursa iyi hazırladığınız bebek bakım çantası seti ile ihtiyacınızı giderebilir huzurlu günler geçirebilirsiniz. Zengin renk ve model seçeneği ve geniş ürün yelpazesi ile ebeveynlerin hizmetine sunulan bebek taşıma seti modelleri arasında da bulunan anne bebek bakım çantası modellerine bebeğiniz için bir taşıma seti alarak da sahip olabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi ve ürün içerikleri nedeniyle bebek taşıma setleri ebeveynler tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdir.

Bebek Bakım Çantası İçinde Olması Gerekenler Nelerdir?

Bebek taşıma seti içinden ya da bir bebek mağazasından satın aldığınız bebek bakım çantası seti içinde ne olmalıdır? Bebeğiniz için ev dışında da ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler nelerdir? Siz bebek bakım çantası içine neler koyabilirsiniz? Bebek çantası içinde bulunması gereken malzemeler hakkında karar veremeyen ailelere bebek bakım çantasında olması gerekenler hakkında küçük bir liste sunalım.

Bebek için bebek bakım çantasında olması gerekenler;

● Bebek bezi

● Temizleme mendili

● Emzik ve biberon gibi destekleyici malzemeler

● Beslenmesi için gerekli olan malzemeler: kaşık, devam sütü, mamaları

● Bebek mama önlüğü

● Sırtı terlemiş bebeklerinizin hasta olmaması için pamuklu havlu

● İhtiyacınıza göre bebek kıyafetleri

● Her durumda bir bebek yeleği

● Yedek çoraplar

● Alt değiştirme minderi

● Yedek ateş ölçer

● Pişik kremi

● Bebek telsizi ve yedek pil

Anne için bebek bakım çantasında olması gerekenler;

● Kişisel eşyalar (anahtar, cüzdan, telefon, vb.)

● Emzirme dönemi için göğüs pedi

● Göğüs ucu kremi

● Emzirme yastığı

Anne bebek bakım seti, özellikle yenidoğan bebeklerin sağlığı ve annelerin konforu için oldukça önemlidir. Bebekleriniz bilinçleninceye kadar, yani yaklaşık 4 yaşına kadar yanınızda taşımak zorunda kalabileceğiniz bebek bakım çantaları birçok şekilde size yardımcı olacaktır. Bebek çantası içine atacağınız bir bebek mama önlüğü, bebeklerinizin üzerini değiştirmekte zorlanacağınız yerlerde size kolaylık sunacak ve fazla kirli kıyafetin çıkmamasını sağlayacaktır. Bu nedenle, bebek çantası içinde “buna gerek olmaz” diyebileceğiniz ufak andak gerekli malzemeleri bile mutlaka bulundurun.

Ayrıca bebek bakım çantası seti aldığınızda ya da tekli anne bebek bakım çantası modellerinden yana kullandığınız seçeneklerinizde setinizi ya da hazırladığınız tüm ürünleri; en acil ihtiyacınızda dışarı hemen çıkabilecek şekilde hazır bulundurmanız sizin için kolaylık sağlar ve önem taşır. Bebek çantası hazırlığınızın her zaman tam olması yalnızca acil ihtiyaçlarınızda değil, bebeğiniz için farklı zamanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin elinizin altında olması sebebiyle de önemlidir. Bu nedenle eksilen malzemeleri bebek çantası içinde her zaman hazır bulundurmalısınız, bozulacak malzemeleri taze bir şekilde koymalısınız.

Bebek Bakım Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek bakım çantası seçerken bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Aksi halde, aileler bebek bakım çantası çeşitlerinden yeteri kadar faydalanamaz. O nedenle bebek bakım çantası seti ya da tekli bebek çantası çeşitleri oldukça dikkatli seçilmelidir ki anne bebek bakım çantası modelleri amacına uygun bir şekilde kullanılabilsin.

● Bebek bakım çantası, hem bebek arabalarını hem de bebeklerini hem de çantayı taşıyacak annelere fazla yük bindirmemeli ve ortopedik özelliğe sahip olmalıdır.

● Eğer seçtiğiniz anne bebek bakım çantası hakkında şüpheye düşüyorsanız, bebek çantası yorumları ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

● İhtiyacınız olacak alt açma minderi, battaniye, bebek kıyafetleri, kişisel eşyalarınızın her birini düzenli bir şekilde koyabileceğiniz, aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz bebek çantası setlerinden seçmelisiniz.

● Anne bebek çantası kullanım kolaylığı açısından leke tutmaz olmalıdır.

● Su geçirmez bebek çantası modellerini tercih etmelisiniz.

● Sağlam dikişler ve fermuar yapısı ile eşyalarınızı güvenle taşıyabilme güvencesi vermelidir.

Bu kriterler ile bir anne bebek bakım çantası seçtiğiniz takdirde, bebek bakım çantası yardımıyla kolaylık dolu günler geçirebilirsiniz.

Bebek Çantası Hangi Boyutlarda Olmalıdır?

Bebek çantasının boyutları, bebeklerinizin ihtiyacı değiştikçe çeşitlense de en genel itibariyle bebeğinizin ve sizin en temel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla alabilecek genişlikte ve kolay taşıma imkanı veren bir büyüklükte olmalıdır.

Bebek Bakım Çantası Nasıl Temizlenir?

Bebek bakım çantası temizliği çamaşır makinesinde yapılamayan ürünlerdendir. Eğer anne bebek bakım çantası temizliği yapacaksanız, elinize aldığınız nemli bir bez yardımıyla silebilir ve ardından kurutmaya bırakabilirsiniz. Anne bebek bakım çantası temizliği yaparken en önemli kriterlerden biri bebeklerinizin çantasına ve dolayısıyla eşyalarına kimyasal madde değmemesidir.

Bebek Bakım Çantası Fiyatları Ne Kadardır?

Bebek bakım çantası fiyatları seçtiğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. Anne bebek bakım çantasının kalitesine, kullanılan malzemeye, su geçirmez özellikte olup olmadığına ve birçok kritere göre anne bebek çantası fiyatları belirlenir. Simisso’da en kaliteli bebek çantalarını en uygun fiyatlarla bulabilir ve her ebeveynin zevkine uygun renklerde bulunabilecek şık tasarımlı ve oldukça kullanışlı bebek çantalarına siz de sahip olabilirsiniz.

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.