sadsad x
asdasd
Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dmc Nakış İpleri Çeşitleri

Dikiş - nakışla uğraşmanın ilk şartı uygun ipliği bulabilmektir. Örgü malzemeleri arasında birbirinden farklı birçok materyal olsa da bunların en önemlileri arasında ürünlerimizi birleştirmemizi sağlayan dikiş - nakış iplikleridir.

Dmc de dikiş - nakış ipi satan markalar arasındadır Birçok farklı renkte dikiş - nakış ipleri bulabileceğiniz Dmc aynı zamanda kaliteli ipleri ile zorlanmadan ürünlerinizi oluşturmanızı sağlar.

Dmc Muline Nakış İpleri

Özellikle kanaviçe yaparken kullanılabilen Dmc muline nakış ipleri muline ipliğin 6 katı olması ve bu katların isteğe göre birbirinden ayrılabiliyor olmasıyla diğer iplerden farklılaşmaktadır.

Biribirinden ayrılabilir olması özellikle seçtiğiniz kumaşın kalın ya da ince olmasına göre farklı bir ip arayışı içine girmemenizi sağlar. Eğer kalın kumaş kullanıyorsanız nakışlarınızda kalın olarak kullanabilir, eğer ince bir kumaşa nakış işliyorsanız birbirinden ayrılan ipliğin sağladığı kolaylıkla çok daha ince bir ip yapısını kullanabilirsiniz.

Dmc muline ipleri tülerme yapmaz ancak dikkat etmeniz gereken nokta bunları keserken uçlarına zarar vermemektir. Kullanılan tığlar da uçların zedelenmemesi için önemlidir. El işi yaparken kumaş, tığ ve ip uyumu önemlidir.

Dmc muline nakış ipliği çeşitleri özellikle dikiş nakışla uğraşanlar arasında en sık kullanılan ve çok tercih edilen bir üründür çünkü oldukça geniş bir renk skalası sunar. 456 adet farklı rengi bulunması, rengarenk kanaviçe ve nakış işleri yapmaya imkan tanır.

Dmc muline nakış ipleri 8 metreye kadar uzunlukta satılabilir. Sağlam ve kopmaya karşı dirençli yapısıyla kolaylık sağlar. Dmc muline nakış ipleri ile kanaviçe, goblenler yapılabilir.

Dmc İplik Çeşitleri

Dmc iplik çeşitleri yalnızca muline ile sınırlı değildir. Nakış ve örgü iplikleri ya da goblen kiti için satılan iplik çeşitleri bu konuda Dmc'ye çeşitlilik sağlar.

İplikler, renk kodlarıyla birlikte numaralandırılır. Çile adı verilen iplik büğümleri geniş renk skalasıni barındırır. İşlerinizi renklendirecek temel ve ana renkler 456 adet Dmc ipin içindedir.

Dmc iplik çeşitleri;

- Dmc koton perle iplik

- Dmc yün çile - Dmc color variation

- Dmc Light effect

- Dmc Satin (çamaşır ipeği)

şeklinde sıralanabilir. Her bir iplik serisinin özelliği birbirinden farklıdır. Örnek olarak: koton perle birbirinden ayrılmaz iki kattan oluşurken Dmc satin katlarına ayrılabilir.

Colorbvariation kendiliğinden deseni verecek renk kombinasyonlarına sahipken light effect tercihe göre sim görünümlü ya da parlak çilelerden tercih edebileceğiniz bir seridir.

Dmc İplik Fiyatları

Dmc nakış ipleri birbirinden farklı renkleriyle dikkat çekerken uygun fiyat performans ürünleri arasında yer almasıyla işini ya da hobisini devam ettirmek isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Dmc iplik fiyatları kalitesini karşılamaktadır. Simisso'da en uygun fiyatlarla güvenli alışveriş imkanını yakalayarak ulaşabileceğiniz Dmc nakış ipleri ile el işlerinizi renklendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.