sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Reyyan Yazma

İğne oyası örneklerinin en güzel şekilleriyle sergilenebildiği yazma çeşitleri birbirinden güzel renk ve kumaş dokuları sunuyor. Reyyan yazma da kumaş kalitesi bakımından uzun süreli, tüylenme yapmayan, renk dokusunu kolay kaybetmeyen yazma arayanların tercihleri arasında yer alıyor.

Dikiş - nakış yapmayı sevenlerin, el işleriyle vakit geçirmek isteyenlerin ve “çeyizimde rengarenk yazma çeşitleri de bulunsun” diyenlerin, günlük hayatında başörtüsü ve yazma kullananların en sık aradığı tuhafiye ürünleri arasında desenli ya da düz renk yazma modelleri geliyor.

En temel kadın aksesuarlarından biri olan yazma çeşitlerini üreten birçok marka var ve her birinin öne çıkan özellikleri farklılaşıyor… Pamuklu yapısıyla rahat kullanım imkanı ve temizlik kolaylığı sunan Reyyan yazma çeşitleri aynı zamanda farklı renk seçeneklerini koleksiyonunda bulundurmasıyla dikiş - nakış ile ilgilenenlerin ilgisini çekiyor.

Reyyan Yazma Modelleri

Reyyan yazma modelleri temelde her yazma gibi birbiriyle benzerlik gösterse de gerek kumaş yapısı gerek ise kenar farkları nedeniyle birbirinden ayrılıyor. Yazma kullananların zevk ve isteklerine göre hem kumaş seçimi hem de kullanım alanı farklılık gösteriyor. Özellikle Reyyan Yazma modelleri arasında ipek yazmalar, düz yazmalar, dikişsiz yazmalar bulunuyor ve bu da el işi yapmayı sevenlerin ya da yumuşak kumaşları kullanmayı arzulayanların ihtiyacına cevap veriyor.

Reyyan İpek Yazma:

İpek kumaş oldukça sağlıklı bir kumaş türüdür. Bunun sebebi ise lif yapısının tamamen doğal olmasından kaynaklanır. Her ne kadar kaygan bir kumaş türü olsa da ipek yazma çeşitlerini kullanmak isteyen; ipek kumaşın esnekliğinden, yumuşaklığından ve kalitesinden vazgeçemeyenler için başörtüsü aksesuarları kullanarak kayma problemini ortadan kaldırmak mümkündür.

Reyyan ipek yazma modelleri de kombinlerine ipek bir dokunuş yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Rengarenk bir renk skalası sunan Reyyan ipek yazma modelleri açık tonlardan koyu tonlara her zevke uygun çeşitliliği ile dikkat çekiyor.

Reyyan Düz Yazma:

Reyyan düz yazma çeşitleri aslında dikiş - nakış işleriyle ilgilenenlerin ve aksesuarlarında sadeliği sevenlerin tercihlerinden. İsteyenler düz renk yazmaların kenarlarını süsleyebiliyor ve en zarif oyalarla kullanabiliyor ya da yazma kenarları sade şekilde kullanılabiliyor.

Reyyan düz yazma çeşitleri deensiz olduğundan isteyen uygun renklerle dilediği motifi üzerine işleyebiliyor. Böylece özgün desenlerin işlendiği yazmalar farklı stillerde kullanılabiliyor.

Reyyan Dikişsiz Yazma:

Reyyan dikişsiz yazmalar, kenarlarına herhangi bir işlem uygulanmamış, oyalık yazma modelleridir. Böylece dikiş - nakış ve el işi ile uğraşanlar, uygun tığ ve ip çeşitleri ya da boncuk, bul, nakışlarla bunları süsleyebiliyor. Farklı boyutlarda bulunabilecek dikişsiz yazma modelleri ile farklı kullanım şekilleri de uygulanabiliyor.

Reyyan Yazma Fiyatları

Çeyizlerde bulunan, günlük kullanımda oldukça sık karşılaştığımız yazma modellerini hayatının bir parçası yapanlar için uygun fiyatlı ve kaliteli yazma çeşitlerine sahip olmak oldukça önemli. Bu nedenle Reyyan yazma fiyatları da herkesin ulaşabileceği standartlarda belirleniyor. Kaliteli yazma kumaşından üretilen farklı modellere sahip olmak isteyenler için Simisso’da Reyyan yazma fiyatları fiyat - performansı karşılıyor. Güvenli alışveriş imkanını kullanarak Reyyan yazma çeşitlerine Simisso’dan ulaşabilirsiniz!

Reyyan Yazma Renkleri

İster pamuklu, ister ipek kumaş arayışında olun, Reyyan yazma çeşitleri arasında her kumaşın en güzel renkleri sunuluyor. Tok renkler ya da soft renkler fark etmeksizin her renk yazma, Reyyan yazma koleksiyonunda yer alıyor.

Temel renklerin her tonu bu koleksiyonda yer aldığı gibi ara renklerin de en popüler tonlarını Reyyan yazma çeşitleri arasında bulmak mümkün. Düz, dikişsiz, ipek, pamuklu her tür yazmada renk kartelasının en can alıcı renklerini bulmak mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.