sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Bebek Tayt Modelleri

Her annenin zevki ve kıyafet seçimleri farklıdır. Bazıları yaz aylarını bebek şort ve tişörtleriyle geçirir, bazıları ise bebek elbiselerini tercih eder. Uyku için zıbını ve tulumu, dışarda giymesi için yeleği ve montu derken bebek giyim çok çeşitli ve birbirinden renkli ürünler koyuyor ebeveynlerin önünü. Ancak bazı kıyafetler çok yönlü olmasıyla öne çıkıyor: ailelerin kurtarıcısı, bebeklerin en büyük rahatlığı bebek taytları!

Kullanışlı Bebek Tayt Modelleri

Erkek ve kız bebekler için kullanım şekli birbirinden ayrılan fakat hemen hemen aynı amaca hizmet eden bebek tay modelleri oldukça kullanışlı bir ürün. İsterseniz kız beebkleriniz için bebek taylarıyla yaz aylarında sevimli kombinler yapın, isterseniz kış aylarında bacaklarının üşümesini bebek çorapları yerine taytlar ile önleyin! Bebek tayları renk renk olmasıyla bebeklerin ilgisini çekerken bebek taytlı takım modelleri ise kullanışlı yapılarıyla ebeveynlerin kullanımını kolaylaştırıyor.

Kış Mevsiminde Bebeğinizin Dostu: Bebek Taytları

Bebek taytlı takım modelleri, ailelerin en çok tercih ettiği bebek giyim ürünü setlerinden bir tanesi. Bebeğinizin bacaklarını soğuktan korurken, uyumlu üstüyle ona sevimlilik katacak bebek taytlı takım seçeneklerinden siz de yararlanabilirsiniz! Bebek tayt pantolon modellerinin kalın yapısıyla bebekleriniz üşümeyecek, tayların sağladığı rahat hareket imkanıyla bebeğiniz keyifle, rahatsız olmadan oyununa devam edebilecek!

Bebek Tayt Fiyatları

Yaz ve kış aylarında kullanışlığını hiç yitirmeyen bebek taytları ebeveynlerin kurtarıcısı. Kışın bir elbisenin altına, yazı ise hem erkek çocuklar hem de kız çocukları üşümesin diye pantolonlar altına! Her aile, kendi bütçesine uygun bebek tayt modelleri ile bebek taytlı takım seçeneklerini en uygun fiyatlarla Simisso’da bulabilir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.