sadsad x
asdasd

erkekzibin.jpg (44 KB)kizzibin.jpg (34 KB)

Sıralama seçin
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.

Bebek Zıbın Modelleri

Bebeğini kucağına aldığı ilk andan itibaren onun rahatını ve güvenliğini düşünen aileler, bir yandan kullandıkları kıyafet ve bebek materyallerin kullanışlı olmasını isterler. Bebeklerine uygun kıyafet arayışları doğum zamanından çok daha önce başlasa da, zaman yaklaştıkça anne ve babaları kaplayan heyecan onların ne yapacaklarını şaşırmalarına neden olur. Bebek zıbınlarıyla ilk defa yenidoğan hastane çıkışı setleriyle tanışan anne babalar, kullanım kolaylığı ve rahatlığıyla bebeğin ilk yaşlarında birçok zıbın araştırır; kendi zevk ve ihtiyaçlarına yanıt veren modelleri temin eder.

Bebek giyiminde en önemli ürünlerden biri olan bebek zıbınları, hem erkek bebekler hem de kız bebeklerin ailelerine ayrı ayrı hitap ederler. Binlerce çeşidiyle bebek zıbınları ailelerin ilk tercihleri arasında yer alırken; her iki cinsiyete için üretilen modellerde desen, renk ve motif gibi bazı farklılıklar bulunmaktadır.

Neden Bebek Zıbınları?

Beebk zıbınları, henüz kemikleri gelişimi tamamlamamış bebeklerinize daha kolay kıyafet giydirebilmeniz; tuvalet ihtiyaçlarını kendileri karşılayamayacak bebeklerinizin altını sizin kolaylıkla değiştirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış geniş yakalı, alt tarafı çıtçıtlı body çeşitleridir. Yakalarının geniş üretilmesi, yenidoğanların en hassas npoktaları olan başlarına bir zarar gelmesini önler, kıyafet giymeyi yeni öğrenen ve ilk zamanlarda kıyafetlerinden rahatsız olacak bebeklerinizin zıbınlardan dolayı bunalmasını engeller.

Bebek zıbınlarında son moda, tıpkı bebek mama önlüğü modellerinde bulunan; sanki bebekleriniz hemen kendini ifade etmeyi öğrenmiş de konuşuyormuş gibi üzerinde sloganların yazdığı modellerdir. Bu tarz zıbınlar ebeveynlerin oldukça ilgisini çeker; anne veya babaya yönelik eğlenceli zıbınlar, yeni doğanları ailenin maskotu yaparken; tatlılıklarına tatlılık katar. Bazı fanatik aileler bebek zıbınlarını takım arması baskı ve nakışlılardan tercih eder ve bebeklerini çekirdekten yetiştirir. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ya da Türkiye’inn diğer büyüklü küçüklü takımları… hiç fark etmez; her takıma yönelik armalı bebek zıbınları ve takıma ait sembolleri bulunduran zıbınlar üretilmektedir. Tüm bunlar, bebeğinizle aranızdaki bağı çok daha güçlendireceği gibi, bebeğinizin ilerde fotoğraflarına bakarken gülümsemesine fayda sağlayacak anılar biriktirebilirsiniz. Kız ve erkek zıbın modellerinde genellikle anneye ve babaya laf atılıyor ya da son dönemde sosyal medyanın da etkisiyle halk arasında fenomen olmuş, bebeğinize uygun sözcüklerle süslenmiş zıbınlar üretiliyor. Siz de güncel esprilere yer veren Zıbın modellerini tercih edebilir, son moda sloganların bebeğinizin zıbınlarına yansıtabilirsiniz.

Kız Bebek Zıbın Modelleri

Zıbınlar, her ailenin bebeğine alışma sürecinde kurtarıcı parçaların başında gelir. Yenidoğan setlerinin ilk malzemelerinden biri olan bebek zıbınları bebeğinizi giydirirken kolay kullanımıyla endişeye girmenizi engeller. Kız bebek zıbın modelleri rengarenk üretilir; sloganlı modeller, çiçekli modeller, nakışlı fırfırlı modeller ile siz de bebeğinizin ilk kıyafetlerini seçebilirsiniz. Yalnız, bebek zıbınlarının bebeğinizin cildine ağırlık yapmamasına dikkat etmelisiniz. Cıvıl cıvıl bebek zıbınlarıyla kız bebekleriniz çok tatlı gözükecek! Yaz ve kış ayları için farklı biçimlerde üretilen kız bebek zıbın modelleri, uzun kollu, kısa kollu ve sıfır kollu seçeneklerini barındırır. Bebeklerinizin kolları üsümeşin diye uzun kollu bebek zıbınlarını giydirebilir, yazın bebeğiniz güneş alsın diye sıfır kollu atlet modellerini tercih edebilirsiniz! Birbirinden güzel kız bebek zıbın takımlarını Simisso’da bulabilir; birbirinden özel sloganlarla ailenizi keyiflendirebilirsiniz. Simisso’nun konforlu, uygun fiyatlı ve kaliteli zıbınları kız bebeklerinize çok yakışacak!

Erkek Bebek Zıbın Modelleri

Zıbınlar her mevsimde kullanılabilmesi, isterseniz bir sweatshitün altına giydirebilmeniz, isterseniz tek başına giydirebilmeniz açısından oldukça kullanışlı ürünler. Bebeklerin atleti niyetine de kullanılan çıtçıtlı zıbın modelleriyle altlarının çabucak değiştirilmesini sağlayacak; güzel gülüşlü keyifli bebekleriniz her gününüze huzur katacak!

Erkek bebek zıbın takımlarını her renkte bulabilirsiniz. Sade isteyenler için beyaz bebek zıbın takımları revaçtayken cıvıl cıvıl ailelere rengarenk bebek zıbın seçenekleri üretilmektedir. Bebeğinizin kilosuna ve boyuna uygun zıbın modellerini temin edebilir; onların keyifle büyümesini izleyebilirsiniz. Erkek bebekleriniz için üretilen zıbın modelleri hem ebeveyn hem de bebek dostu! Yaz ve kış aylarında, yani her zaman giydirebileceğiniz zıbın modelleriyle bebeğinize her zaman ne giydireceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Bazı ailelerin tercihi özellikle yaz aylarında bebeklerinin yalnızca bez üzerine giydirdikleri ince pamuklu kumaştan yapılan bebek zıbınları ile sıcaklığı teninde hissetmesi; ortam ve vücut sıcaklığı dengesini bu şekilde korunması sağlanır. Kışın ise zıbın modelleri genellikle çok sıcak bir evde oturmuyorsanız tek başına kullanılmaz. Kalın kumaşlı zıbın modelleri de üretilse bile revaçta olan ve halk arasında bilinen zıbın modelleri çıtçıtlı bodylerdir. Bu zıbınlar kış aylarında bebeğinizin soğuktan korunmasında bir kat daha etkili olması için atlet niyetine giydirilirken; bazı aileler bebeklerinin bacaklarını kapatacak eşofman ya da pijama altlarının içine uzun kollu zıbın giydirerek kombin yapmaktan kurtulur. Erkek zıbın modellerinin de tıpkı kız bebek zıbın modelleri gibi kulalnım alanları çok çeşitli ve her biri oldukça kullanışlı giyim ürünleridir. Slogansız olur mu? Bebek zıbınlarıyla bir süper kahraman, bir çizgifilm karakteri, bir avukat, papyon baskılı modellerle bir beyefendi olan erkek bebekleriniz de tabii ki zıbınları üzerindeki ifadelerle kendilerini ifade edecekti! Erkek bebek zıbın modelleri özellikle sloganlı satılmalarıyla çok tercih ediliyor; aileler bunlarla eğlenirken bebeklerine ihtiyacı olan korumayı sağlıyorlar.

Bebek Zıbın Fiyatları

Bebek zıbınları aynı kullanım amacıyla üretilmesine rağmen birbirinden çeşitli seçeneklerle ebeveynlerin kullanımı açısından birçok imkan sunuyor. Kendi zevkine ve ürünün kalitesine göre seçim yapan ebeveynler, en uygun fiyatlarla bebeklerine yakışacak; sağlıklarına bir zarar vermeyecek kaliteli kumaşlardan üretilmiş kıyafet arayışına giriyor. Ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğu bebek zınım modelleri her fiyat aralığında bulunuyor. Simisso’da ise yüksek kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz beebk zıbınları bulacak; kalitesiyle beebklerinize güvenle giydirebileceğiniz ürünlere sahip olacaksınız. Simisso’dan alacağınız her bir zıbın, kullanım rahatlığı, kumaş kalitesi ve en uygun fiyatlarla göz dolduruyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.