sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Etuval Gardenya

Örgü malzemelerinden biri de etamin, kanaviçe ve çeşitli dekoratif ürünler yapmak için kullanılan kumaşlardır. Son zamanların en çok tercih edilen aktivitelerinden biri olan el işi üretimi özellikle punch yapımları ile yeniden gündeme gelmiş ve insanlar buna uygun kumaş arayışlarına başlamışlardır. Etuval Gardenya da punch yapımı için üretilen özel kumaşlar arasında. Nakış kumaşı olan Etuval Gardenya kumaş, polyester pamuk karışımından oluşmaktadır ancak görünümü keteni andırmaktadır.

Yapısı gereği en kolay işlenebilen kumaşlar arasında yer alan Etuval gardenya, özellikle etamin ve kanaviçe yapmak isteyenlerin işlemeleri için en çok tercih ettikleri kumaş türüdür. Çeşitli iplikler ve tuhafiye ürünleri kullanılarak süslenebilecek Etuval gardenya kumaş ile yapılabilecek ürünlerin sayısı bir hayli fazladır; dilerseniz masa örtüleri, runnerlar ya da duvarlarınıza renk katacak kanaviçe tablolar yapabilirsiniz.

Etuval Kumaş Çeşitleri

Etuval kumaşlar kullanım alanı ve tercihlere göre kendi içinde kategorize edilmiştir. Bu kategorizasyonda önemli olan kumaşı ortaya çıkaran ipliğin hangi malzemeden yapıldığıdır. Kumaşlara görünümünü ve dikim özelliğini veren iplikler; pamuk polyester birleşimi sunabilir ya da ketenden yapılabilir.

Etuval Linen Keten kumaş, işlemelik kumaş olarak halk arasında anılmaktadır. Linen kumaş, etuval kumaşlar arasında %100 polyester olan bir kumaştır. İşlemeler, seccadeler, masa örtüleri ya da kırlentlerin yapımı için tercih edilebilecek Etuval Linen Kumaş bakımına özen gösterilmesi gereken kumaş türlerinin başında gelir. Renkli etuval linen keten kumaş tercih edenler için leke çıkarıcının kullanılmaması gerektiğini söylemeliyiz. Aksi durumda işlemeniz yıpranacak ve kumaşınızın rengi karışacaktır.

Etuval kumaş çeşitleri arasında bir diğer dikkat çeken kumaş ise Etuval Nazende kumaştır. Özellikle punch yapımı ve nakış işlemeleri için tercih edilen Etuval Nazende pratik yapısıyla öne çıkar. Kolaylıkla kullanılabilir ve leke tutmaz özelliği ile uzun bir süre boyunca temiz kalır.

Punch yapımı için özel olarak satılan örgü kiti ya da farklı tuhafiye ürünlerinin bir arada bulunduğu örgü setleri içinde etuval gardenya kumaş modellerine rastlamak mümkündür. Bazı örgü kitleri istek ve ihtiyaca göre set içeriğine Etuval Gardenya kumaşları eklemektedir.

Etuval Gardenya Kumaş Renkleri

Kumaşların bakım ve yıkanması kumaşın iplik özelliklerine göre değişkenlik gösterse de Etuval gardenya kumaşların düşük ısıda yıkanıp ütülenmesi işlemenize ve kumaşa bir zarar gelmemesi için önemlidir. Bazı etuval kumaş çeşitleri renklerini yüksek ısıda salabilmektedir.

İsteğe göre desensiz ve sade etuval kumaşları bulabilirsiniz ya da dilerseniz kendiliğinden desenlere sahip olan etuval kumaş çeşitlerini evinizi süsleyecek dekoratif ürünler için tercih edebilirsiniz.

Desenli etuval kumaşlar arasında ekoseli modeller, dijital baskı yöntemi ile farklı desenler işlenmiş modeller, çiçekli modeller oldukça ilgi görüyor. Aynı desenlerin farklı renkleri ile işlenmiş kumaş modellerini de bulmak mümkün. Çizgili ya da pötikare etuval kumaşlar da el yapımı masa örtüleri kullanmak isteyenlerin ilgiyle karşıladığı kumaş modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kumaşlar farklı renklerde üretildiği için zevkinize göre etuval kumaş renklerini bulabilmeniz mümkün. Ancak en çok tercih edilen kumaş renkleri arasında kırık beyaz, keten rengi gibi sade etuval kumaş renkleri ya da desenli kumaş çeşitleri bulunuyor.

Etuval Gardenya Kumaş Fiyatları

Etuval gardenya kumaş fiyatları herkesin ulaşabileceği uygun fiyatlarla satılmaktadır. Satın alındığı yere göre fiyat farklılığı gözlenebilse de uygun fiyatlı etuval kumaş çeşitlerini bulmak mümkündür. Simisso’da hızlı ve güvenli kargo imkanı ile bulabileceğiniz Etuval gardenya kumaş çeşitlerine uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı sosyete pazarı sekmesinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.