sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kadın Bluz Modelleri

Birden çok çeşide sahip olup her türlü dış giyimde tercih edilen kadın giyim ürünlerinden biri olan kadın bluz birçok kadın tarafından özellikle yaz aylarında tercih edilen bir üründür. Genellikle dış giyimde biraz daha ilgi çekici ürünler tercih etmek isteyen kadınlar, tişört yerine bluz tercih etmektedirler. Kadın bluz çeşitleri yaz aylarında giyilen bir ürün olmakla beraber, dikim tekniğine ve kullanılan malzemeye göre de birçok çeşide sahiptir. Bluzların farklı çeşitlerinin olması, kışın da bluz giyilebileceğinin göstergesidir. Örneğin yazın crop bluz kışın ise uzun kollu bluz modelleri tercih edilebilir.

Kadın Bluz Ürünleri Ne Zaman Giyilir?

Kadın giyim sektörünün önemli bir parçası olan kadın bluz ürünleri ince kumaşa sahip olduklarından dolayı genellikle yazın tercih edilen giyim ürünleridir. Fakat günümüzde kalın kumaşla üretilen kışlık bluzlar da bulunmaktadır. Kadın bluz fiyatları bluzların üretildiği maddeye ve dikim tekniklerine göre değişiklik göstermekle beraber yazın ve kışın da fiyatlarda değişiklikler görülmektedir. İnce kadın bluz modelleri ince kumaştan üretilip omuz dekoltesi gibi özellikler barındırdığı için yazın kadın giyim konusunda kombin önerisi arayanlar için iyi bir tercih olabilir. Kalın bluzlar daha kalın özellikle pamuk gibi hammaddelerden üretilmesi ile birlikte genellikle omzunda dekoltesi bulunan uzun kollu modeller olarak görülebilmektedir. Bu bluzlar da çoğunlukla kışın tercih edilen bluzlardır.

Kadın Bluz Kombinleri

Kadın bluz ürünlerinin internette ve mağazalarda binlerce çeşidi bulunmaktadır. Bu bluz çeşitlerinden biri temin edileceği zaman en önemli şeylerin başına o bluzun vücuda olan uyumu gelmektedir. Her bluz kadın sweatshirt gibi her bedene uyum sağlamamaktadır. Bu nedenle bluzu alacak kişi öncelikle kendi vücuduna en çok yakışan bluzu tercih etmelidir. Ardından alınan kadın bluz ürününe uygun bir kombin yapmak gerekmektedir. Bluzlar birçok çeşide sahip olduklarından dolayı bu ürünleri kombinlemek kolay ve eğlencelidir. Bluzu giyecek kişi kendisi için en uygun bluzu seçtiğinde bu bluz yüksek ihtimalle dış ortamda giymek için tercih edilmiş olacaktır. Bluzlar genellikle ev ortamında giyilen ürünler değildir. Bu sebeple seçilen bluz eğer uzun gömlek şeklinde ise bedene oturan bir kot pantolon ile çok iyi bir kombin oluşturulabilir. Yaz aylarında crop bluzlar ile şort gibi ürünlerin çok iyi kombinler oluşturabileceği gibi bu bluzlar etek ve pantolon ile de kombin edilebilmektedir. Bir kadın bluz ürünü kombin edileceği zaman kombini yapacak kişinin karşısına birçok kombin seçeneği çıkmaktadır. Bir bluz kişinin kendisine yakışıyorsa alt giyim olarak istenen herhangi bir ürün tercih edilebilir. Fakat bluz özellikle iç gösteren bir bluz ise bu konuda kadın iç giyim ürününe de dikkat etmek gerekmektedir. Bluz eğer iç gösteren bir gömlek tarzında ise iç giyim kısmında kullanılacak bluzun da buna uygun tercih edilmesi gerekmektedir. Omuz dekoltesi ya da boyun kısmındaki dekoltelerde de bu durum oldukça önemlidir. Her bluzun içine her iç giyim ürünü tercih edilmemelidir. Daha az kendini belli eden iç giyim ürünleri ile bu sorun ortadan kaldırılabilir ve güzel kombinler elde edilebilir.

Kadın Bluz Çeşitleri

Kadın bluz çeşitleri oldukça fazladır. Bir kadın kendisine bluz alacağı zaman birden çok seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler dantelli bluz, kruvaze bluz, crop bluz, uzun kollu bluz, kadife bluz, askılı bluz gibi seçenekler olup ve daha onlarca çeşide sahiptir. Bu sebeple kadın bluz çeşitleri alınırken o bluzun hangi ortamda hangi kombinle nasıl giyileceği ve kişinin kendisine nasıl yakışacağına önem gösterilmesi gerekmektedir. Örneğin yazın crop bluz çeşidi tercih edilmelidir. Crop bluzlar yazlık bluz çeşitlerinden olup kendi içinde de birçok seçenek barındırmaktadır. Kadın bluz çeşitlerinin hammaddesi, dikim tekniği ve satıldığı mağaza gibi parametreler o bluz çeşidinin fiyatına etki etmektedir. Kadın bluz fiyatları markadan markaya değişeceği gibi satıldığı mağazadan mağazaya da değişmektedir. Bir kadın bluz çeşidinin üretildiği hammadde ve dikim tekniğinin fiyatına etkisi büyüktür. Crop bluz çeşitlerinde daha az hammadde kullanıldığından dolayı crop bluz çeşitleri uzun kollu bluzlardan daha uygun fiyatlıdır. Crop bluz fiyatına bulunan uzun kollu bluz çeşitlerinin hammaddesi ya kalitesizdir ya ürün oldukça ince yani iç gösteren bir üründür ya da üründe büyük bir kampanya vardır. Bu durumların dışında fiyata etki eden çok da büyük etkenler bulunmamaktadır.

Bedenimize Göre Kadın Bluz

Her bluz çeşidi her vücuda uyum sağlamamaktadır. Bir kadın bluz alacağı zaman üzerinde nasıl duracağını düşünmeli ve ona göre o ürünü tercih etmelidir. Bel kısmında yağlanma olan bir vücuda sahip bir kadın crop bluz yerine daha bol ve salaş bluz çeşitlerini tercih etmelidir. Bedene uygun seçilen bluzlar bireyi normalden daha zayıf ve fit gösterebilir. Bedene uygun olmayan ve rastgele alınmış bir bluz sizi olduğundan çok daha kilolu gösterebilmektedir. Bluzların da tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi small, medium, large ve x large bedenleri mevcuttur. Yani bir bluz alınacağı zaman beden konusunda çok sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu konuda daha çok bluzun modeli ve bluzun hangi kombinde kullanılacağı önemlidir. Alışverişi yapan kadın bluz konusunda doğru tercihi verdiğinde doğru bir kombinle oldukça şık bir tarza kavuşabilmektedir.

Kadın Bluz Ürünleri Nerede Satılmaktadır?

Kadın bluz ürünleri hemen hemen bütün kadın giyim mağazalarında satılmaktadır. Günümüzde mağaza yerine internetten almak çok daha yaygın bir kullanımdır. Sitemizdeki kaliteli kadın bluz ürünlerine göz atarak siz de kendinize uygun bir bluza sahip olabilirsiniz.

Kadın Bluz Fiyatları

Diğer kadın bluz, kadın giyim, kadın iç giyim, kadın bluz, uzun kollu bluz, crop bluz çeşitlerine sitemizden göz atabilir, güvenli ödeme sistemleriyle temin edebilirsiniz. Keyifli Alışverişler!

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.