sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

KADIN TERMAL

Kış aylarının vazgeçilmezi olan Termal ürünler vücut ısısını koruyarak soğuktan etkilenmemenizi sağlar. Sizi sıcak tutarken bazen terletse de özel kumaşı sayesinde teri hemen emer ve terlemeden etkilenmemenizi sağlar. Esnek kumaştan üretilen termal ürünler kadın iç giyim, erkek iç giyim ve çocuklar için kış aylarında vaz geçilmezdir. Günlük kullanımda ya da spor aktivitelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm termal tayt ve termal içlik çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kendi içinde birçok çeşidi olan kadın giyim ürünlerinden termal ürünlerinin uzun kollu, kısa kollu, termal atlet, termal içlik, termal tayt gibi birçok seçeceği vardır. Vücudu tamamen saran termal içlikler sizi soğuktan maksimum seviyede korur. Vücudu tamamen sarması gerektiği için kendi bedeninize uygun tercihi yapmalısınız. Genelde siyah, beyaz ya da ten renginde olan termal içlik modelleri desensiz olarak üretilir. Böylelikle, kıyafetinizin altından belli olmaz, rahatlıkla giyebilirsiniz. Polyamid, polyester, polyproplen ve elastan kumaşların birleşimiyle üretilen termal ürünlerin bazılarında yün karışımı da kullanılabilir. Antibakteriyel ve yüksek yalıtımlı olan termal tayt ve termal içlikler, pamuklu içliklere göre daha sağlıklıdır. Pamuklu termal ürünlerde ter, kumaş üzerinde kalırken termal içliklerde nem dışarı atılır ve bedeniniz kuru kalır. Saf yün içlikler cildinizi tahriş edebilir ve terletebilirken termal içlik ve termal taytlar daha hafiftir ve terleme yapmaz. Esnek yapısı sayesinde kolay kolay deforme olmazken, günlük kullanıma bağlı olarak esneme yaptığında yıkadıktan sonra tekrar eski haline dönecektir.

Soğuk kış günlerinde pantolonunuzun altına giyeceğiniz termal taytlar iz yapmaz, sizi rahatsız etmeden gün boyu sıcak tutar. Özel dikişleri sayesinde bedeninizi sardığı halde dikişler sizi sıkmaz. Sizi hem sıcak tutarken hem de daha sıkı gösteren termal taytları az önce de belirttiğimiz gibi kesinlikle bedeninize uygun olanı satın almalısınız. Sıkı göstermesi sebebiyle de kış aylarında çokça tercih edilir. Kumaşında kullanılan malzemeler cildinizi rahatsız etmez ve kaşındırma yapmaz. Nem ve hava geçişini sağlar, son derece hafif ürünlerdir. Uzun yıllar kullanabilmeniz için dayanıklı malzemelerle üretilirler. Cildinize zarar vermeyen termal içlik ve termal tayt modelleri yüksek teknoloji ürünleridir. Kumaşındaki elastan sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz ve termal taytınız gün boyu sizinle beraber hareket eder. Soğuk hava sporlarını seviyorsanız termal ürünler kesinlikle ihtiyacınızı karşılayacak ve sizi soğuktan koruyacaktır. Buzda oynanan birçok spor dalındaki sporcuların vazgeçilmez klasiği olan termal tayt ve termal içlikler sizleri de çetin hava şartlarından korur.

Soğuk kış günlerinin tadını çıkarmak için sitemizde birçok termal içlik ve termal tayt modellerine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.