sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri

Bebeklik döneminden itibaren her yaş grubunun ihtiyaçlarına özel olarak farklı bebek giyim çeşitleri üretiliyor. Yenidoğan hastane çıkışı setleri ile başlayan bu serüvende, kız ve erkek çocuklar için birbirinden dikkat çekici tasarımlarda üst ve alt giyim, çocuklarınızın ve sizin zevkinize sunuluyor.

Kış ve yaz mevsimlerinde bebek ve çocukların sıkça üstlerini değiştirmek zorunda kaldıkları yaş aralıklarında kıyafet ihtiyacı da artmaktadır. Bu nedenle anne ve babalar hem yazlık hem de kışlık birçok kıyafeti bulundurmak zorundadır.Kız çocuk atlet öncelikli olsa da, özellikle kış ayları için en çok kirlenecek kıyafetlerin başında sweatshirtler gelir.

Kız bebekler ve kız çocuklar için üretilen ürünlerin tasarımları ise birbirinden çok farklı. Kız çocuk giyim de sweatshirtleri daha çok onların kendi zevklerine hitap edebiliyorken kız bebekler için üretilenlerde ebeveynlerin zevki daha çok ön planda oluyor. Ürünlerin seçiminde ebeveynin rolü, yaş geçtikçe az da olsa azalabiliyor. Kız çocuklarının dikkatini çekecek ve mutlaka almak isteyebilecekleri niteliklerde, canlı ve parlak renklerde, en sevilen çizgi film karakterleri ya da masal kahramanlarıyla donatılmış, nakışlarla bezenmiş sweatshirtleri her yerde görmek mümkün.

Kız Çocuk Sweatshirt Çeşitleri

Her kıyafet gibi sweatshirtlerin de binbir çeşit tasarımı bulunuyor. Bunlar kumaş özellikleri olarak da farklılık gösterebiliyor ancak yine de en büyük farklılık boyut ve yaş gruplarına uygun olabilecek tasarımlarda görülüyor.

Kız çocuk sweatshirtleri belki de ilk olarak kız çocuk eşofman takımı ile kullanılmaya başlanıyor… Kış aylarında kurtarıcı olan bu ürün minik kız bebeklerin rahat bir kış geçirmesini sağlıyor! Eşofman takımları ailelere kolaylık sağlıyor hem ev içinde hem de ev dışında sevimli kız çocuklarına giydirilebiliyor.

Bağışıklıkları büyüdükçe sağlam bir hale gelecek kız çocukları için hala en etkin korumalardan biri aslında mevsimine göre giydirmek. Ebeveynlere bu konuda çok görev düşüyor ve özellikle kış aylarında uygun kumaşların seçimi önemli hale geliyor. Kız çocuk sweatshirtleri de en güzel kumaşlardan mevsimlik ve kışlık modellerde üretiliyor.

Kız çocuk sweatshirtleri kapşonlu, kapşonsuz ve fermuarlı modellerde üretilmektedir. Kız çocuklarının yaşlarına uygun tasarımlarla her renkte sweatshirtler bulunabilir. Bebek pantolonları ve taylarının üzerine tercih edilen sonbahar ve kış mevsiminin en yaygın ürünleridir.

Her Yaşa Uygun Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri

Her yaşın gelişim özellikleri farklı olduğu gibi ihtiyaç duyulan kıyafetlerin özellikleri ve tasarımları da farklılaşıyor. Bebeklik dönemi, 3 - 4 yaş arası ve 4 - 6 yaş arasındaki kız çocuklarının kıyafetleri farklı olduğu gibi bu yaşların her biri için hem ebeveynlerin hem de kız çocuklarının dikkatini çekecek tasarımların olduğu söylenebilir.

Bebeklik döneminde kapşonlu modeller çok tercih edilmez; daha sık kullanılan bebek aksesuarları bebek bereleri ya da zıbınlardır. Ancak bebekler büyüdüğünde daha da hareketleneceğinden daha kullanışlı ve hareket imkanı veren, yaşlarına uygun kıyafetler tercih edilir. Bu durumda da kız çocuklar için pantolon, etek ve taytların üzerine giydirilebilecek farklı modellerde sweatshirtler ve tshirtler tercih edilebilir.

Birbirinden Güzel Kız Çocuk Kapüşonlu Sweatshirtler

Kapüşonlu sweatshirtler özellikle kış aylarında bereye ihtiyaç duymadan baş için de koruma sağladığı için tercih edilmektedir. Ebeveynlerin de çocuklarının dolabında farklı mevsimlerde kullanılması için bulunmasını istediği birçok kapşonlu sweatshirt modeli bulunmaktadır.

Eşofman takımı üst ve altları, pantolon ve taytların üzerine giydirilebilecek renkli sweatshirtler, nakış ve farklı süsleme yöntemleri ile bezenmiş daha birçok model cıvıl cıvıl kız çocuklarının kış ve sonbahar aylarında sıklıkla kullandığı ürünlerdir.

Kız çocukları için üretilen kapüşonlu sweatshirt modelleri kimi zaman peluşlu bir başlığa sahip oluyorken hayvan desenlerinin, çizgi film karakterlerinin, yaşlarına uygun slogan ve yazıların bulunduğu kıyafetlerdir. Kimi zaman belirli yerlerinde tütüleri, kimi zaman çeşitli yerlerinde çizgili desenleri bulunabilir.

Sweatshirtler tekli ya da takım halinde satılabilir. Farklı yaşlar için ya eşofman altı ya da taytlar ile kombinlenmiş sweatshirt takımları bulunmaktadır.

Kız Çocuk Sweatshirt Renkleri ve Kumaşları

Kız çocuk sweat renkleri genellikle canlı renklerden oluşurken açık ve koyu tonlarda her rengin bulunduğu geniş bir skalayı kapsar. Kimi zaman iki ya da üç rengin birleştiği ya da rengarenk sweatshirtler üretilmektedir. Her zaman kullanılabilecek ve temizliği daha kolay olan düz renkler ebeveynler tarafından tercih edilebilmektedir.

Sweatshirt kumaşları ise çoğunluklar kışlık kullanıma uygun olarak seçilir. Pamuklu ya da içi şardonlu sweatshirt çeşitleri ile kış ve sonbahar ayları sorunsuz geçebilir. Aynı zamanda ilkbahar ve mevsim geçişlerinde çocuklarınızın havalardan etkilenmemesi için daha ince kumaşlardan yapılmış birçok sweatshirt tasarımı, mont kullanımının çok kalın olduğu ancak yine de çocuklarınızın üstüne bir şey giydirmek istediğiniz mevsimlerde kullanılabilir.

Sweatshirtler için kullanılan kumaşların özellikleri özellikle sıcak tutmasına, çabuk yıpranmamasına ve tabii ki yumuşak bir dokusu olmasına göre seçilir. Tekstil sektöründe 3 iplik örme kumaş olarak geçen sweatshirt kumaşı, sıkı üretilmiş olmasına rağmen kumaş yapısı dolayısıyla yumuşak ve esnektir. 3 iplik örme kumaştan üretilen sweatshirtler çok soğuk kış aylarında çocuklarının kalın giyinmesini isteyen ebeveynlerin de beğeneceği tarzda içi polar ya da yün ile desteklenerek beğeniye sunulabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.