sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Kadın Külotlu Çorap Modelleri

Kadın modasının en tamamlayıcı parçalarından biri olan külotlu çoraplar özellikle elbise ve eteklerin altına giyilir. Birbirinden farklı birçok rengi olan külotlu çorap çeşitleri, kimi zaman sade renklerde kimi zaman desenli ve üzeri boncuklu farklı tarzlarda üretilir. Daha çok iç çamaşırı markaları tarafından üretilen külotlu çoraplar, farklı kullanım alanlarına göre üretilir. Günlük kullanım, okul yaşamı, gece hayatı gibi alanlarda kadın çorap modellerinden külotlu çoraplar birçok kombinin tamamlayıcısıdır. En küçük bedeni 1, en büyük bedeni 4 olarak belirlenen külotlu çorap çeşitlerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Külotlu Çorap Çeşitleri

Her tarzdan kadına hitap eden modelleriyle külotlu çorapların kumaş ve tasarım farklılıkları da vardır. Mat, opak, transparan, ten gibi birçok külotlu çorap çeşidi her yaştan kadına hitap edebilir. Resmi toplantılarda, özel davetlerde elbise ve etek kombinleri yapmayı tercih eden kadınlar, bu külotlu çorap çeşitlerinden zevklerine uygun olanları rahatlıkla kullanabilir. Babet ayakkabıların altına kadın babet çorap giymeyi tercih etmeyen kadınlar külotlu çorapları tercih edebilir.

Yalnızca bir tamamlayıcı olarak değil aynı zamanda şık kombinler yapabilmenize yardım eden külotlu çorapların dantel desenleri, gotik desenleri ve file tarzı birçok farklı modeli bulunmaktadır. Yalnızca tarz açısından değil aynı zamanda kadınların ihtiyaçlarına göre farklı işlevlerde de külotlu çorap modelleri üretilmektedir. İnceltme ve toparlama etkili külotlu çoraplar daha ince görünmek isteyen kadınların özel davetleri için tercih ettiği modellerdendir. Kalça ve göbek bölgesini toparlamak için korseli külotlu çorap çeşitleri üretilmekte, üstelik her desende ve modelde kullanılabilmektedir.

Desen Desen Külotlu Çoraplar

Beden ölçülerinin numaralardan bulunabildiği ve kadınların kendi boylarına/bedenlerine uygununu her zaman bulabileceği külotlu çoraplar her tarzdan kadına hitap eder. İnce ve kalın olarak birçok farklı tarzda külotlu çorap üretilir. Özellikle tül çorap ve ince külotlu çorapları kullanırken dikkatli olunmalıdır. Bu tarz külotlu çorapların “kaçması” çok daha kolaydır. Kimi gençler ince çorapların delikli halini giymeyi tercih etse de bu tarz külotlu çoraplar daha çok gotik giyim tarzına hitap eder. İnce veya kalın fark etmeksizin tüm külotlu çorap modellerinin farklı desenlerini bulmak mümkündür.

En çok kullanılan külotlu çorap desenleri arasında dantel desenleri gelir. Daha vamp bir görünüm kazanmak isteyen kadınlar dantel desenli külotlu çoraplarıyla kimi zaman siyah, mat ve opak çorapları tercih eder. Genç ve dinamik tarza sahip olan kadınlar için daha açık renkli ve canlı renklerde külotlu çorapları, farklı desenleri ile beğenilerek kullanılmaktadır.

Aradığın Renge Uygun Külotlu Çorap Modelleri

Model yelpazesinin oldukça geniş olduğu giyim alanlarından biri olan külotlu çoraplar her tarzdan kadının istek ve ihtiyaçlarına özel olarak üretilir. Her gün yeni desenleri ve tarzları yansıtacak şekilde farklı modelleri satışa sunulan külotlu çoraplar, daha koyu renklerde, soft renklerde, canlı ve dinamik renklerde bulunabilir. Her rengin ince, mat, parlak ve opak ya da transparan külotlu çorabını bulmak mümkündür.

Dilediğiniz renk ve desenlerde bulabileceğini külotlu çoraplar, giyiminize renk katacağı gibi şık bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur. Yaz aylarında daha çok ten rengi, siyah ince modelleri ve file çoraplar tercih edilirken kış ayları için mat ve opak kalın külotlu çoraplar kullanılabilir. Ancak özellikle iş hayatında resmi ve şık giyinmeyi seven kadınların siyah ince külotlu çoraplar vazgeçilmez parçalardan biri haline gelmiştir. Kombine göre külotlu çorap tercihleri de değişebilir. Günlük kullanımda ten rengi, siyah, lacivert, kahverengi, beyaz gibi renklerin ince, kalın ya da mat veya parlak modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Külotlu çorap seçiminde en önemli unsur konfor ve rahat hareket imkanı olsa da kombinlere uyum da oldukça önemlidir.

Aradığınız renkte külotlu çorap modelini Simisso’da bulabilir ve alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Opak ve Mat Külotlu Çoraplar

Özellikle okul yaşlarındaki kız çocuklarının ve kış aylarında şık elbiselerin altına mat ve opak külotlu çorap giymeyi tercih eden kadınların tarzına hitap eden mat ve opak külotlu çoraplar, kış mevsiminde kullanım için en ideal modellerdendir. Opak külotlu çoraplar kalın bir yapıya sahiptir ve teni göstermez. Herhangi bir rengi bulabileceğiniz opak külotlu çorapların, mat ve parlak iplikten üretilen modellerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.