sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 907 ürün görüntüleniyor.

Leylak ve Knit Me Marka El Örgü İpleri

Geleneksel ev dekorasyonu başta olmak üzere modern evlerde de nakış ve örgü sevenler için el örgü iplerinden yapılmış ürünler sevilerek kullanılıyor. Kendine hobi olarak örgü, dikiş, nakışı seçenler için birbirinden farklı özelliklerde rengarenk örgü ipleri tuhafiye kategorisinde yer alıyor.

Leylak ve Knit Me Karnaval örgü ipleri de el örgüsü yapmayı sevenlerin tercihlerinde ilk sıralarda. Farklı renk seçenekleri, dayanıklılıkları ile birbirinden harika örgü işleri yapabilmenizi sağlayan Leylak ve Knit Me Marka örgü ipleri geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Leylak İp Çeşitleri

Nakış ve örgü yaparken kullanacağınız örgü malzemelerinin özellikleri çok önemlidir. Dekoratif ve işlevsel ürünler ortaya koyabileceğiniz örgü ipleri kullanım alanına uygun özelliklere sahip olmalı, boyut ve yapısı ortaya çıkarmak istediğiniz ürüne uyum sağlamalıdır.

Leylak ip çeşitleri birbirinden farklı alanlarda el örgüsü yapmak isteyenler için akrilik, yün, poliamid, pamuk gibi farklı materyallerden oluşuyor. Tuhafiye malzemeleri arasında yer alan iplik çeşitlerinin nerede ve ne için kullanılacağı seçimi etkiliyor. Eğer doğru ip seçimi yapılmazsa örgü sürecinde zorluk çıkabiliyor ve yapılan materyal kullanışlı olmayabiliyor. Leylak ip modelleri arasındaki İpek etamin ve kanaviçe ipleri, oya ve dantel ipleri, bulunuyor.

Etamin ve kanaviçe ipleri ile dekoratif örtüler, oya ve dantel ipleri ile tülbent uçları ve dekoratif dantelleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Dikiş ve nakış yapmayı hobi edinenler için kaliteli yapısıyla tercih edilen Leylak ip çeşitleri ile bluzlarınıza nakışlar işleyebilir, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz nakışlarla tarzınızı süsleyebilirsiniz.

Knit Me Karnaval İplik Modelleri

Knit Me Karnaval İplik modelleri, örgü yapmayı hobi edinmiş geniş kitlelerin tercih ettiği ve birbirinden canlı renkleri ile göz alan bir yapıya sahip. Özellikle amigurumi sanatı ile uğraşanların ilk tercihleri arasında yer alan Knit Me Karnaval iplik çeşitleri ile aynı zamanda evler için dekorasyon ürünleri, takı ve aksesuarlar, battaniyeler ve bluzlar da yapılabilmektedir.

Knit Me Karnaval iplikler solmayan renkleri ve tüylenme yapmayan yapıları ile özellikle dayanıklılık konusunda dikkat çekmekte. Her bir Knit Me Karnaval iplik yapısı kalınlık açısından değişkenlik gösteriyor. İsterseniz ince, orta ve kalın seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kalınlıktaki Knit Me Karnaval iplerine Simisso aracılığı ile rahatça ulaşabilirsiniz

Knit Me Karnaval İp ile Neler Yapılır?

Örgü yapmaya yeni başlamış kişilerin en fazla merak ettiği sorulardan bir tanesi de hangi örgü ipi ile nelerin yapılabileceği. Her bir örgü, nakış, dantel ve yün ipin ortaya çıkardığı ürünler, kullanım alanları ve özellikler olarak birbirinden çok farklı.

Dayanıklılık sağlayan %100 Pak içeriği ve canlı renkleriyle dikkat çeken Knit Me Karnaval ip çeşitleri ile;

● Amigurumi bebekleri

● Amigurumi bebekleri için yapılan kıyafet ve dekoratif ürünler

● Supla

● Yetişkin ve çocuk bluzları

● Makrome süslemeleri

● Hırka çeşitleri

● Dekoratif ev ürünleri

● Takı ve aksesuarlar

● Çantalar

yapılabilir ve her bir ürün uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Knit Me Karnaval, renk seçeneğinin fazlalığı ile ürünlere istediğiniz gibi şekil ve desen işleyebilmeniz, birbirinden renkli ürünler yapabilmeniz mümkün.

Leylak İp Fiyatları

Oya işlerinizde tercih edebileceğiniz, farklı renklerde danteller yapabileceğiniz, tülbent ve kumaş kenarlarını süsleyebileceğiniz, havlularınıza farklılık katabileceğiniz Leylak ip çeşitleri Simisso’da en uygun fiyatlarla sunuluyor.

Leylak ip fiyatları hangi serinin ipini kullanacağınıza göre değişkenlik gösteriyor. Oya ve dantel için kullanabileceğiniz ipler ile etamin ve kanaviçe yaparken kullanabileceğiniz iplik çeşitleri uygun fiyatlarla Simisso’da.

Knit Me Karnaval Renkleri

Knit Me Karnaval serisinin birbirinden güzel renkleri bulunuyor. Knit Me Karnaval ile yeşil renklerin her tonu, turuncular, kırmızılar ve mavilerin her tonuna ulaşabilir ve aradığınız renkleri bulamama sıkıntınızı Karnaval Knit Me ile çözebilirsiniz!

Temel renklerin yanında daha soft ya da alışılagelmemiş örgü ipi renklerini bulmak mümkün. Kırık beyaz, fuşya, açık somon, turkuaz gibi renklerin yanında temel renklerin farklı tonlarını da ürün kodlarını dikkate alarak bulabilirsiniz.

Leylak İp Numaraları

Parlak ve solma yapmayan Leylak ip çeşitlerinin her oya ve dantele göre kullanılabilecek farklı numaraları bulunuyor. Bu numaralar, yapılacak el işinin farklı incelik ya da kalınlıkta olmasını sağlıyor. Numaralar belirlenirken ipin yapısı, kaç kat olduğu dikkate alınıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.