sadsad x
asdasd
erkeksweat.jpg (43 KB) kizsweat.jpg (53 KB)
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bebek Sweatshirt Modelleri

Minicik bedenlerini soğuktan korumak için her şeyi yapacağınız bebeklerinize uygun, son zamanda harika dokulara ve renklere sahip bebek giyim ürünleri üretiliyor; bebek sweatshirtler de onlardan biri.

Rengarenk desenlerinin yanı sıra en çok dikkat çeken özellikleri yumuşak dokulu ve her mevsime uygun olmaları. Kış aylarında ev ve dış giyim için giydirebileceğiniz kalın bebek sweatshirtleri, bahar aylarında fermuarlı ya da kapşonlu seçenekleriyle kullanabileceğiniz ince bebek sweatshirt modelleri ile bebeklerinizi hava değişimlerine karşı gönül rahatlığı ile koruyabilirsiniz.

Erkek ve kız bebekler için rengarenk kumaşlardan nakışlı, baskılı, tül ya da pullarla bezenmiş şekilde üretilen sweatshirtler bebek giyim çeşitlerinin önemli bir parçasıdır.

Bebek Sweatshirt Modelleri

Özellikle rüzgarlı konumlarda ve soğuk havalarda bebeklerinizin soğuktan etkilenmemesi ve üşütmemesi için elbiselerinin, tişörtlerinin üzerine bir kat daha giymesi gerekebilir. Çok soğuk havalarda montların altına kalınlığı nedeniyle sweatshirtler tercih edilebilir. Bebek kazaklarından daha çok tercih edilen, spor giyimde de tercih edilen sweatshirtlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır.

Kapşonsuz Bebek Sweatshirt Modelleri

Kapşonsuz Sweatshirt modelleri genellikle bisiklet yaka ve uzun kollu bebek giyim materyallerindendir. Bebek dolaplarında bulunması gereken hayat kurtarıcı kıyafetlerden biri olan sweatshirtler, kazaklardan farklı olarak 3 iplik adı verilen yumuşak ve kalın ipliklerin örülmesiyle yapılır. Bebeklerin giydiği kapşonsuz sweatshirtler farklı desen ve nakış seçenekleri ile erkek ve kız bebek ailelerinin ilgisini çekecek biçimde tasarlanmıştır.

Kapşonlu Bebek Sweatshirt Modelleri

Kapşonlu sweatshirt modellerinin tercih edilmesinin sebebi, bebeklerin yalnızca üst bedenini değil aynı zamanda başlarını da soğuk ve rüzgarlı havalardan korumaya imkan tanımasıdır. Kapşonlu sweatshirtlerin fermuarlı ve fermuarsız çeşitleri bulunmaktadır.

Kız ve erkek bebekler için farklı tasarımlarda üretilen sweatshirtlerin kapşon kısımları kimi zaman çok dikkat çekici ve yaratıcı tasarımlarla ebeveynlerin tercihi olmaktadır. Kimi zaman bir hayvan desenleri ve hayvan kulaklarının tasviri, kimi zaman peluş dokusuyla kapşonlu sweatshirt çeşitleri birbirinden güzel tasarımları ile bebeklerinize rengarenk bir dolap hazırlayabilirsiniz.

Fermuarlı Bebek Sweatshirt Modelleri

Fermuarlı bebek sweatshirt modelleri kullanım kolaylığı sunan ve halk arasında aslında hırka adıyla yaygın olarak kullanılan sweatshirt çeşididir. Kazak tarzında üretilen sweatshirtlerden farklı olarak ebeveynler hem bebeklerin kafasından geçirmek zorunda olmadıkları hem de kolayca çıkarılabildiğinden tercih edilmektedir.

Erkek Bebek Sweatshirt Çeşitleri

Kız ve erkek bebek sweatshirt modelleri birbirinden renk, desen ve nakış biçimi açısından ayrılmaktadır. Erkek bebekler için üretilen kazak ve sweat modellerinin renk skalası daha çok mavi ağırlıkta olsa da geriye kalan her renkten kıyafet bulunabilmektedir.

Bebek pantolonları ile sonbahar ve kış aylarında kombinlenerek giydirilen erkek bebek sweatshirtleri, fermuarlı ya da fermuarsız, kapşonlu ya da kapşonsuz olabilir. Erkek ailelerin ilgisini çekecek özel nakışlar, süper kahramanlar, baskılı sözler sweatshirtleri süsleyebilir.

Kız Bebek Sweatshirt Çeşitleri

Kız bebekler için yapılan sweatshirtler daha çok canlı renklerde üretilir ve nakışlarla süslenir. Peluş ve farklı dokuların sweatshirtlerde görülebileceği gibi yaş gruplarına göre daha sade modeller bulunabilmektedir. Yenidoğanlar ve bebeklerin ilk aylarında özellikle sıkça kullanılan bebek zıbınları gibi tek parça ürünler tercih edilir. Bunların sade dokuda olması, bebeğin güvenliği için de önemlidir. İlerleyen aylarda daha süslü kız bebek sweatshirtleri kullanılabilir.

Desenli ve Birbirinden Güzel Bebek Sweatshirtler

Her ebeveyn zevkine uygun birbirinden farklı bebek sweatshirtlerini Simisso’da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz! Farklı tasarımlarda ve üretildiği yaş grubu için uygunluk sağlayan kullanışlı modelleri ile bebek sweatshirtleri kış aylarında bebeklerinizi korurken sizlerin de severek giydirmenizi sağlayacak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.