sadsad x
asdasd
Kampanyalar
 • Kampanyalı ürün alışverişimde sorun yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

  Belirttiğiniz sorun pek çok nedenden kaynaklanıyor olabilir. Kampanyanın süresi bitmiş, ilgili ürünlerin stokları tükenmiş, sipariş içinde ürün iptali nedeniyle kampanya geçerliliğini yitirmiş veya kampanya koşulları sağlanmamış olabilir. Kampanya koşullarını ürün sayfası, ödeme aşaması ve "Kampanyalar" bölümlerinde görüntüleyebilirsiniz.

  Eğer siparişiniz içindeki bir ürünü iptal ettiğinizde alt limit altına düşüyorsanız, kampanyalar belirli harcama limitleri doğrultusunda aktif olabildiği için kampanyadan faydalanamazsınız. Hediye çeki ve kargo bedava kampanyalarının koşulları, kampanya kapsamına göre değişmekle birlikte, standart sayılabilecek koşullar aşağıdaki gibidir.

  Genel hediye çeki kampanyalarında standart koşullar:

  Belirtilen tarih aralığında, tek seferde belirtilen tutarda alışveriş yapılarak hediye çeki kazanılır. Belirtilen tutara ödeme kuponu, hediye çekleri ve kargo bedeli dahil değildir.
  Kazanılan çekler belirtilen tarih aralığında tanımlanır ve kullanılabilir. Çekler sadece kampanya koşullarında belirtilen marka/ürün grubunda ve minimum harcama alt limitleri dahilinde yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
  Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmez.
  Aksi belirtilmediği takdirde, hediye çekleri bölünmeden ve birleştirilmeden kullanılır.
  Fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların, başvuru sahibinin bilgileriyle aynı olması gerekir. Bu nedenle farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılma durumunda Simisso, kazanılacak hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  Hediye çeki kampanyası, sadece bizim belirleyeceğimiz kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  Simisso kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  Kargo bedava kampanyalarında standart koşullar:

  Belirtilen tarih aralığında, tek seferde belirtilen tutarda alışveriş yapılarak kampanyadan yararlanılır. Belirtilen tutara kargo bedeli dahil değildir.
  Kampanya sadece Türkiye içi gönderilerde geçerlidir.
  Randevulu Bugün Teslimat ücretli ve özel bir hizmet olduğu için kampanya kapsamı dışındadır.
  Simisso kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  Banka kampanyalarında standart koşullar:

  Banka kampanyalarının koşulları, ilgili banka tarafından belirlendiğinden değişebilir. Güncel banka kampanyalarını “Hesabım – Kampanyalar” sayfasından inceleyebilirsiniz.

 • İki kampanyadan aynı anda yararlanabilir miyim?

  Her kampanyanın belirli kullanım koşulları vardır. Kampanya koşullarıyla ilgili detaylı bilgiye "Kampanyalar" başlığından ulaşabilirsiniz.

 • Kampanya bildirim tercihlerimi nasıl değiştirebilirim?

  Kampanya sms/e-posta bildirim tercihlerinizi “Hesabım – Hesap Ayarlarım” bölümünden güncelleyebilirsiniz. Bu sayfada yer alan “Önemli kampanyalardan SMS ile haberdar olmak istiyorum.“ ve “Önemli kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak istiyorum.“ kutucuklarına tıklayarak sms/e-posta tercihlerinizi değiştirebilir, ardından “Kaydet” butonuna tıklayarak tercihinizi aktif hale getirebilirsiniz.

 • Kampanya neden aniden değişti/bitti?

  Kampanya süresinin bitmesi veya ilgili ürünün stoklarının tükenmesi nedeniyle kampanyalarda değişiklikler olabilir. Simisso kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  İlgilendiğiniz kampanya aktif değilse Simisso'da listelenen tüm güncel kampanyalara "Kampanyalar" bölümünden ulaşarak kampanyalı alışveriş yapabilirsiniz.

 • Eski kampanya bilgilerini nasıl görebilirim?

  Güncel tüm kampanyaları “Kampanyalar” bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Simisso, kampanya bilgilerini kaldırma hakkını saklı tutar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.