sadsad x
asdasd
Sık Sorulan Sorular
 • Ürün özellikleriyle ilgili ek bilgiyi nasıl edinebilirim?

  Garanti, renk, ağırlık, materyal vb. özelliklerin yanı sıra görselleri ve detaylı açıklamaları ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz.

 • Aradığım ürünü sitede bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

  Aradığınız ürünü bulmak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Örneğin;

  Ürünü ilgili kelimelerle aradınız mı?

  Örneğin bir iplik ürünü arıyorsanız, “yün iplik” gibi ürünün özelliğine yönelik kelimelerle arama yapabilirsiniz.

  Kategorilerden seçim yapmayı denediniz mi?

  Ürünü hala bulamadıysanız, ana sayfada üst kısımda yer alan ürün kategorilerinden seçim yaparak ilgili kategoriye ulaşabilirsiniz. Örneğin kadın külot ana sayfada üstteki menüden “Kadın - Kadın İç Giyim - Kadın Külot” seçimini yaparak inceleyebilirsiniz.

  Eğer aradığınız ürüne bu iki yöntemle de ulaşamadıysanız alternatifleri arasında seçim yapabilir ve iletişim sayfasından "Mesaj Yaz" butonundan bize ulaşarak Simisso'da görmek istediğiniz ürünleri bize bildirebilirsiniz.

 • Simisso'daki ürünler orijinal midir?

  Müşterilerimiz, Simisso'dan her zaman güven içinde alışveriş yapabilirler. Platformumuz üzerinden sunulan ürünler; kampanyalı ve indirimli olanlar da dahil olmak üzere orijinal olmak zorundadır. Yasa dışı olarak taklit edilmiş, üretilmiş, imal edilmiş sahte ürünlerin Simisso'da satışı kesinlikle yasaktır.
   
  Simisso olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin orijinalliği konusunda hassasiyetle çalışmaktayız. Şirketimiz orijinal olmayan ürünlerin satışını önlemek amacıyla her türlü ticari ve yasal tedbiri almaktadır. Yapılan inceleme ve araştırmalar sonucunda sahte ve taklit ürünlerin satışının tespiti durumunda, satışı yapanlarla ilgili gerekli ticari ve yasal prosedürler uygulanmaktadır.
   
  Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hizmetlerimizi sürekli geliştirmekte, sahte ürünlerin pazar yerimize ulaşmalarını engellemek için imalatçı, içerik sahipleri, satıcı ve dağıtımcılarla işbirliği içinde çalışmaktayız. Simisso üzerinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenini korumak için titizlikle oluşturduğumuz politikalarımızı uygulamayı sürdürüyoruz. Satın aldıkları ürünün orijinalliği konusunda şüphe duyan müşterilerimizi gerekli inceleme ve araştırmaları yapmak üzere bizi bilgilendirmeye davet ediyoruz. Her zaman olduğu gibi müşterilerimizin her alışverişlerinde yanlarında olmaya devam edeceğiz.
 • Kullanıcı yorumları ne anlama geliyor?

  Simisso kullanıcıları, ürünle ilgili değerlendirmelerini, ürün sayfalarında yer alan yorum kısmında paylaşır. Daha önce o ürünü satın alan kullanıcıların yaptığı yorumlar, alışveriş esnasında size fikir vermesi açısından önemlidir. Siz de satın aldığınız ürünlerle ilgili deneyimlerinizi, diğer kullanıcıların yararlanabilmesi için paylaşabilirsiniz.

  Ürün sayfalarında ürün adının altında sağ tarafta “Yorum” ve “Yorum Yaz”; ürün görsellerinin altında açıklama bölümünün hemen yanında “Yorumlar” alanları yer alır. Bu iki alandan hem Simisso üyelerinin yaptığı yorumları okuyarak ürünün ortalama puanını görebilir, hem de ürünle ilgili deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

  Simisso'da yer alan ürün yorumları, belirli kriterler dahilinde değerlendirilerek yayına alınır. Yorumların yayınlanma süresi bu değerlendirmeden dolayı değişkenlik gösterebilir. Ürünlere yaptığınız yorumların onaylanıp onaylanmadığını ve tüm yorumlarınızı “Hesabım – Ürün Yorumlarım” sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

 • Karşılaştır ne işe yarar?

  "Karşılaştır" aracılığıyla Simisso'da satışa sunulan ürünleri özelliklerine, puanına, fiyatına, kargo ve teslimat sürelerine göre karşılaştırabilir, alternatifler arasından size en uygun olan ürünü kolayca seçebilirsiniz.

  Karşılaştırmak istediğiniz ürünleri sadece tek tık ile aynı sayfada görüntüleyebilir, karşılaştırma işlemini anında yapabilirsiniz.

  Karşılaştırmak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra ürün sayfalarında ürün adedi seçin ve "Sepete Ekle" alanlarının hemen altında yer alan "Karşılaştır" butonuna tıklayın. Ürün karşılaştırma listenize eklenecektir. En az iki ürünü karşılaştırma listenize ekleyerek bu özellikten faydalanabilirsiniz.

 • Ürünü satın aldıktan sonra fiyatı düştü. Neden?

  Ürün fiyatları, piyasa koşulları dahilinde günlük olarak değişebilir ve bu değişimler Simisso'da yer alan ürün bedellerine yansıyabilir. Bundan dolayı ürünlerin fiyatları ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

 • Ürünü başka bir yerde daha ucuza buldum İndirim yapılabilir mi?

  Simisso olarak en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Ancak kimi zaman ürün fiyatları, piyasa koşulları dahilinde değişkenlik gösterebilir, ürün bedellerinde farklılıklar olabilir. Bundan dolayı ürünlerin fiyatları ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

 • Ürünün KDV dahil net fiyatı nedir?

  Simisso'da ürün sayfalarında yer alan fiyatlar, KDV dahil net fiyatlardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.