sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

Kız Bebek Takımları

Bebek bekleyen aileler için hazırlıklar çok daha önceden başlar. Cinsiyeti öğrenildiği ilk andan itibaren bebek giyim mağazaları gezilir; erkek ve kız bebekler için kolay kullanım sağlayan bebek tulumları, zıbınları ve bebek takımları ve birbirinden renkli kıyafetleri ebeveynleri büyüler. Cıvıl cıvıl bir kız bebek bekleyen aileler için üretilmiş kız bebek takımları, hem desenleriyle hem de modelleriyle ebeveynlerin ihtiyacını karşılayan kullanımı pratik ürünlerdir. Ebeveynlerin tercihi, özellikle yenidoğan ve sonraki aylar için kız bebek zıbın takımları olmaktadır.

Kız Bebek Takımları Modelleri

Birbirinden sevimli kız bebek takımı modelleriyle biricik kızınızı prensesler gibi giydirebileceksiniz. İçinize sinecek, bebeğinizi de rahatsız etmeyecek modelleriyle Simisso’da bulabileceğiniz kız bebek takım kıyafetler, bebeğinizin ev içi ve dışında ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak! Kız bebek alt üst takımların birbirinden farklı modelleri bulunur. Bazı takımların içinde alt parçalara uyumlu üstler, penye bebek tişörtleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre şekillenen binbir çeşit kız bebek takımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bazı aileler kız bebek takım kıyafetler içinden değil, kız bebek zıbın takımları ya da kız bebek tulum takımlarını tercih edebilirler. Kullanım kolaylığı sunan bu ürünler yerini zamanla alt ve üst oalrak satılan iki parça kıyafetlere bırakır. Terletmeyen özellikleriyle bebeğinizin rahatını gözeten, böylece onların daha sağlıklı giyinmesini sağlayan kız bebek takım kıyafetleri ile ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılayacaksınız. Hava geçirgenliği ile bebeğinizin cildi nefes alacak. Bebek takımlarında genellikle kış ve yaz mevsimine yönelik; üst olarak bebek t-shirtleri ve uzun kollu bluzlar, alt olarak bebek eşofmanları ve bebek şortları bulunmaktadır.

Kız Bebek Takım Fiyatları

Fiyatları, kumaş kalitesine ve özelliklerine göre değişen kız bebek takımları her ailenin işini kolaylaştıran türden kıyafetler. Kız bebek takımı arıyorsanız Simisso’da birbirinden farklı modeli en uygun fiyatlara bulabilirsiniz!

World Axess Bonus Maximum Card Finans Visa Master Card Troy Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.